Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nőknek nem tetszik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem tetszik, hogy újabban sok férfi neten akar ismerkedni, akkor miért nem könnyítik meg az élő változatát?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam már itt az oldalon a csajok panaszát, hogy újabban már egyre többen vannak az online próbálkozók és egyre kevesebben azok, akik élőben is oda mernek menni.

De most őszintén, mit akarnak? A mai nők jó része olyan zárt, mint egy páncélszekrény. szemkontaktust kerülnek, megszólításra bizalmatlanul, gyakran ellenségesen reagálnak.

Az ismerősi kör gyakran nem járható út, meglehetősen korlátozott és még az sem biztos, hogy a kölcsönösen szabad emberek bejönnének egymásnak.

Ha viszont tényleg szeretnék a nők is, hogy valaki megszólítsa őket, akkor olyan nagy fáradtság lenne, hogy egy kis életet vigyenek az arcukba, viszonozzák a szemezést és kedvesen beszéljenek a férfiakkal, akik meg merik egyáltalán szólítani őket?


2012. ápr. 23. 20:51
1 2 3
 1/23 ASOT ***** válasza:
Szerintem az emberek 90%-a feleslegesen van fent ilyen társkeresőkön.
2012. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Mit könnyítsek meg? Nálam életemben soha senki nem próbálkozott be, pedig nem vagyok csúnya, voltak tök jó pasijaim is. Most meg már nem fogok bájosan rájuk pislogni, mert barátom van, és utána én lennék a "h.ülyer.ibanc", ha biztatom a szerencsétlent a flörtöléssel, mikor ugye nem is akarok tőle semmit. Lehet a "páncélszekrény" csajok okkal nem szemeznek veled.

21L

2012. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Mondd már meg légyszíves, miért kell ilyen ellenségesen reagálni? Nem arra céloztam, hogy párkapcsolat mellett flörtölgessen az ember, hanem azokra, akiknek nincs barátjuk, de mégsem nyílnak meg senkinek, mert...

kínosnak érzik, női szeszély, stb...

2012. ápr. 23. 20:57
 4/23 anonim ***** válasza:

Bocs, h ezt mondom, de h igy allnak hozzada nok akkor szimplan nem tetszel nekik.

Egyebkent ne foglalkozz azzal, h mit magyaraznak, y nekik mi tetszik vagy mi nem.

Suket duma az egesz.

2012. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
majdnem 1évig folyamatosan figyeltem a férfiakat,próbáltam jeleket adni,állandóan eljártam ide-oda(színháztól a szórakozóhelyekig,tényleg mindenhova minden hétvégén),mégis egyetlen egy férfi volt,aki elmerte kérni a számomat és még jelentkezett később(csak sajnos fiatalabb volt nálam,és nem tudtam volna vele elképzelni semmit)...
2012. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A süket duma alatt azt érted, amit itt a Gyakori-n szoktak beírni?

Mert ebben van valami. Sokszor van az az érzésem, hogy az itt leírtak köszönőviszonyban sincsenek a valósággal.

2012. ápr. 23. 21:06
 7/23 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, nem lehet, hogy esetleg olyan vonzó vagy, hogy azért nem mertek próbálkozni?
2012. ápr. 23. 21:08
 8/23 anonim ***** válasza:

Jah meg sokkal idegesitobb az mikor megy a szemezes meg minden aztan meg odamesz es elhajt.

De nem baj, kis karorom van bennem mikor itt olvasom, h a csajok nyignak, h nem mernek odamenni a pasik hozzajuk.

Egyek meg, amit foztek!:D

2012. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Sokszor van az az érzésem, hogy az itt leírtak köszönőviszonyban sincsenek a valósággal."


Jó reggelt Alice!

2012. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hopszi errol beszelek.

Egyebkent igen, reszben a gyakorira ertettem, itt az alszentseg nem csak a nok, de a ferfiak reszerol is neha olyan mereteket olt, h beszarsz.

Megy a duma, h persze nem gaz, h szuz vagy mar miert lenne az?

Valo eletben meg hol kezdenenek egy szu palival, kb fel ora utan megunnak, h az a se.ggfej meg a kezemet se meri megfogni.

Szal .....

2012. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!