Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik a nőknek, ha egy férfi szeretné lecsökkenteni a nemi vágyát?

Figyelt kérdés

Msn-en és élőben is vannak lány és nőbarátaim, akikkel nagyon jól kijövök. Persze van párjuk és egyébként sem jutna eszembe egyikkel sem kikezdeni. Cserébe viszont bármit meg tudok beszélni velük. A múltkor többüknek is megemlítettem, hogy amennyiben lenne egy hivatalosan elismert, megbízható férfi libidócsökkentő gyógyszer, akkor én szívesen szedném. Erre kivétel nélkül mosolyogni kezdtek, illetve elképedtek, volt, aki egyenesen lehülyézett. Hiába mondtam, hogy nekem ez a helyzet nagyon rossz, a válasz az volt, hogy foglaljam el magamat és ne rugózzak ilyen marhaságokon. Dehát nekik könnyű, mert párkapcsolatban élnek, nekem pedig régóta nincs se barátnő, se szex.Szóval nem értem, hiszen még szeretnek is jóbarátként.

Gyanítom, hogy más nők is hasonlóképp állnak hozzá a témához és ők se szeretnék, ha a férfiak mesterségesen lecsökkentenék a vágyukat. De ez tényleg érthetetlen, mert mindig amiatt van a probléma, hogy mi túlzottan szexmániásak vagyunk. Ezzel a megoldással szerintem mindkét fél jobban járna. A férfiak lenyugodnának és sokkal kiegyensúlyozottabbak lennének, a nők pedig végre megszabadulnának ettől a kellemetlen nyűgtől. Azonban úgy tűnik, ez mégsem olyan nyerő ötlet.

Én attól tartok, hogy soha nem fogom megérteni a nők gondolkodásmódját. Nagyon szeretném, ha valaki, aki nőből van, felvilágosítana.


2011. márc. 17. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ha csökken a sex utáni vágyad csökken a párkeresési vágyad is tehát tovább maradsz egyedül.

nem jó választás

2011. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igaz, erre nem is gondoltam első!
2011. márc. 17. 21:06
 3/16 anonim ***** válasza:

gondolkodj már ember!


mivel tud egy nő egy férfit a legjobban zsarolni?

szexxel!

tehát ha te nem akarsz szexelni, akkor rád nem lesznek hatással, hiába öltözködnek csinosan...


kis buzeránsnak tartanak téged, semmi többnek.

2011. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Valóban szar néha, hogy mindig a farkad után mennél, de a nőknek nem nyűg, ha a pasi szexmániás. Vagy legalábbis jó nőt kell kifogni ;)
2011. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

csökkenteni?


a sok stressz igy is olyan drasztikusan tudja csökkenteni,hogy nah...

emellé még mesterségesen is csökkenteni? egyszerűbb levágni a farkad,pisilni mi is tudunk egy lyukon keresztül...

2011. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez a buzeráns-féle duma azért nem kellett volna. :(

Azt figyelmen kívül hagytátok, hogy én egyikükkel sem akartam soha semmi komolyabbat. Mármint az ismerőseim közül.

2011. márc. 17. 21:41
 7/16 anonim ***** válasza:

Mert természetellenes.

Kb olyan a kérdés mint ha a halálról vagy öngyilkosságról lenne szó. Azt rendszerint tagadjuk, esetleg tabu téma.


Talán off: Létezik ilyen hatású gyógyszer. Nem is egy. Ellenben vannak mellékhatásaik.

2011. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi egyforma. Nem mindenki vágyik ugyanannyira a szexre.

Nálunk például én másznék minden nap/ naponta többször a barátomra, míg neki bőven elég lenne heti 2-3 alkalom. Szóval baromira nem örülnék, ha lecsökkentené a libidóját, hiszen így is vissza kell fognom magam, hogy ne essek neki mindig, mert rossz az elutasítást tapasztalni. Mostanra (3,5 év alatt) megtaláltuk az arany középutat, így jó.

Szerintem ha a megfelelő partnerrel jön össze az ember, akit igazán szeret, akkor megoldódik ez a kérdés, és nincs szükség ilyen módszerekre.

Biztos vagyok benne, hogy egyszer Te is rátalálsz a megfelelő párra, és nem jut többé eszedbe ez ;)

20/L

2011. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Létezik szer, a neve öregség. Van olyan, hogy valaki már húsz évesen eléri. Onnan kezdve tényleg nyugalom van.
2011. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Bocsi de ha valakitől ilyet hallottam volna lehet nekem is az lett volna az első reakcióm hogy nevetek egyet rajta,mert fura ilyet hallani:)

De szerintem inkább más megoldást keress pl egy barátnőt.

És ez nem így van hogy ez jobb lenne mindkét félnek:)A nő se járna jól.Persze vannak olyan nők akik meg vannak szex nélkül meg férfiak is de a többsége azért eléggé szereti:)

2011. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!