Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel vágódjak be nála minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vágódjak be nála minél gyorsabban?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, akivel jó lenne suli elvégzése után is találkozni, mert nagyon bejön, akár barát, akár mint pasi. Már csak pár nap van a suliból, mert itt az érettségi. Utána nem valószínű, hogy találkozunk, ha így folytatom. Valahogy be kéne vágódni nála, hogy találkozzunk a későbbiekben. Kaptam tőle rengeteg bókot, szóval ő is ezt akarja gondolom én, de jó lenne megerősíteni ezt. Mivel csak nagyon néha beszélünk, nehéz megközelíteni,mert ritkán van egyedül,így nem tudom, hogy pár szóval hogy tudnék nyomulni rá.:D Pl. ha azt mondanám, hogy "szét fogom unni magam ha vége lesz a sulinak" ?:D Hátha mondja rá, hogy találkozhatnánk... vagy valami jobb ötlet?

18/L


2012. ápr. 24. 11:30
 1/1 tetris ***** válasza:
Ha te is ennyire tetszel neki, mint ő neked, akkor úgyis lépni fog valamit. Ha viszont tetszel neki, de nem annyira, hogy lépjen érted valamit, akkor jobb is, ha nem tesz semmit. Nehogy már neked kelljen odamenni hozzá udvarolni!
2012. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!