Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vágódjak be nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vágódjak be nála?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves fiú vagyok és hétvégén a szüleimmel, tesómmal megyek baráti bowlingozásra! Anyám barátnője jön és hozza a lányát aki két évvel fiatalabb nála és nagyon tetszik! neki is ott lesz a 7 éves kistesója meg a szülei és az lenne a kérdésem, hogy mivel vágódjak be nála?
2011. júl. 28. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Add ön magad . Ne azt szerese aki nem vagy hanem azt aki vagy .
2011. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosan :D
2011. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
"...Anyám barátnője jön és hozza a lányát aki két évvel fiatalabb nála..." - hm, érdekes, na mindegy. Szerintem semmiképp se próbálkozz a szülei előtt, mert zavarban lesz.
2011. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Legyél segítőkész, jófej, udvarias, de ne játszd túl!

(Remélem, a "nála" után lemaradt egy "m" betű!)

2011. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja bocs igen lemaradt az m betű. :D:D Eddig nem segítettek valami sokat így is jófej vagy meg segítőkész valami pluszra gondoltam vagy valami kis trükkre, hogy hívjam el valahova vagy tudom is én nem értek én a csajozáshoz rég nem volt barátnőm ráadásul félénk vagyok és önbizalmam sincs valami sok!
2011. júl. 28. 20:39
 6/11 A kérdező kommentje:
*vagyok :D
2011. júl. 28. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, az jó, ha elhívod mondjuk egy cukrászdába/pizzériába, vagy esetleg sétálni ha jó idő van, de ahogy már írtam, nem túl jó, ha a szülei előtt történik ez.
2011. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Néhány bóknak mindenki örül!!! Dicsérd meg a ruháját, haját, bowling-tudását!!!
2011. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó ötlet majd mondom neki, hogy tök jól bowlingozol hol tanultál meg ilyen jól? :D
2011. júl. 28. 21:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, de abban igaza van egy előttem írónak, hogy tuti zavarba jön, ha a szülei előtt kezdesz ki vele, persze a bókok jók, de, ha megtudod az e-mail címét, vagy bejelölöd facebookon, vagy nem tudom min vagy rajta, akkor tudsz neki írni és elhívhatod valahova.
2011. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!