Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány, aki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki egy nála sokkal idősebb férfi szeretője? Lent

Figyelt kérdés
Hogyan kerültetek össze? Hogyan dolgoztátok fel, hogy szeretők vagytok, mennyire volt bűntudatotok? Csak szex volt, vagy szerelmesek is voltatok/vagytok?
2012. ápr. 24. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Miért lett volna büntudatunk? Miért kellett volna "feldolgozni"?
2012. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert házas a férfi, esetleg (sőt egy idősebbnek nagy valószínűséggel) gyerekei is vannak. Hány évesek vagytok amúgy?
2012. ápr. 24. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen..

A felesége legjobb barátnőjének a lánya vagyok,egy rendezvényen találkoztunk először.Részleteket nem írok,ha nem baj.

Én sem értem miért kellene,hogy bűntudatunk legyen.Pont nem azzal vagyok elfoglalva,hogy mi van a feleségével,miközben szexelünk.Jól érzem magam vele,és kész.Nyáron volt az első alkalom,hogy lefeküdtünk,tehát majdnem egy éve.

Mivel együtt él a nejével(de már nincs szex köztük),ezért nem várom,és nem is várhatom el tőle,hogy elhagyja őt miattam.Ha ő felhozza a dolgot - márpedig felhozta,mikor utoljára együtt voltunk -,akkor rábólintok..ez egyértelmű.

2012. ápr. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.


Nincs gyereke,és nem is szeretne(én sem).Én 20 éves vagyok,ő pedig 48.

2012. ápr. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad, én egyáltalán nem vetlek meg, sőt nagyon is megértelek. Aki nem volt még ilyen helyzetben csak az ítélkezik. De téged mi vonz abban a férfiben? Azért 48 évesen nem fiatal már. Csak azért kérdezősködöm, hogy másoknál hogy van ez.. néha nem igazodom ki a saját érzéseimen, vonzalmamon :P
2012. ápr. 25. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok megint.:))


Ezek szerint te is hasonló helyzetben vagy?

Először nem tudtam,hogy 48 éves..azt gondoltam,hogy nem huszonéves,a felesége korából kiindulva,de egy tízest simán letagadhatna.Nagyon helyes pasi,és nagyon jól tud udvarolni.Innen is látszik,hogy nem a mai fiatalok szintjén van azért.:/

A másik meg,hogy hazudnék,ha azt mondanám,hogy nem vonz az a tudat,hogy milliomos..persze nem azért vagyok vele elsősorban.

2012. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az en pasim 54 en 26 vagyok. Szerelme vagyok. Nincs feleseg, se gyerek. 5 eve egyutt elunk. En szemely szerint nos pasival akkor sem kezdenek, ha mar nincs szex a felesegevel.
2012. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok,a pasim 44. Szeretjük egymást, nem a szeretője vagyok.:) És egyelőre nem jött ki a korkülönbség. ( 2 éve ismerjük egymást,de "hivatalosan" fél éve vagyunk együtt)
2012. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 13 évvel vagyok fiatalabb a szeretőmnél, aki nős és van 3 gyereke. Nem vagyok erre büszke, de így alakult. Az elején iszonyatosan bűntudatunk volt, be is akartuk többször is fejezni, de egymásba szerettünk így már 4 éve szeretők vagyunk, de még most is nagyon nehéz! :( Még mindig van bűntudat, de már közel sem annyira, mint az elején, most inkább már azért nehéz, mert egymásba szerettünk, de ő nős és nekem is van párom meg gyerekem így sok dolog van, ami miatt még nem tudjuk feladni a kapcsolatainkat, de bízunk abban, hogy idővel sikerül és együtt tudunk majd élni :) szóval mi nem csak szeretők szeretnénk lenni, hanem azon vagyunk, hogy 1 pár legyünk. Szex az csak nemrég volt először, majdnem 4 év után. Iszonyat nehéz volt megállni, nagyon kívántuk egymást, de nem akartuk megcsalni a párjainkat. Végül a 4. évben megtörtént egyszerűen már nem bírtuk tovább.

Röviden ennyi:) írj, ha érdekel még vmi vagy tudok segíteni vmiben!

Soha többet nem csinálnék ilyet, iszonyú sok fájdalommal jár (lelki fájdalom) :((

2012. szept. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!