Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Középiskolás fiúk! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás fiúk! Ti hogyan csajoztok? Középiskolás lányok! Hogyan hódítottak meg titeket a fiúk?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tim.
2012. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy 17 éves lány;

Mi az hogy hódítás? ;)

Ti fiúk hódoltok be, nem mi nektek :P

És ez nem nyerő taktika, legyetek keményebbek és férfiasabbak!

Egy bőrdzseki és laza külső, felzselézett haj, hűvösség. Csodákra képes a csajozás terén!

És visszatérve a hódításhoz: engem még senkinek nem sikerült "meghódítani". ;)

Nem azért mert magas az elvárásom, hanem a mai fiúk túl... hmm... szerények!? félénkek?! nyuszik!? vagy b@zis ízlés ficamban!? bunkók!? éretlenek!? :D

2012. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 16:04


Látom van egó rendesen, kicsikém! :D


Nem épp a felszínes, beképzelt 3,14csák meghódítása érdekelne őszintén szólva, ők nagyon nem jók másra a szexen kívül.

2012. ápr. 25. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
sehogy nem hódítok meg senkit és senki sem hódit meg :/ forever alone (Y) L
2012. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

1. komi-igen túl sok a hülyesség a tiniknek még ez kell xD


De nem igazából ha kedves vagy, segítőkész, aranyos, és néha megleped amit szeret elég sokáig tarthat a kapcsolat.

Persze vannak ezek az amerikai stílusú lányok akiket csak úgy lehet felszedni ha ki mutatod hogy nem érdekled.

Ha 1 gyors menetre tervezel akkor a zselés megoldás a nyerő. De egy normális csaj és idősebb is ilyenek nem dől be.

2012. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy nagyon szeretem ha egy fiú kimutatja mit érez (ölelgetés, arcra puszi), de kicsit azért mégis bunkó (néha cikizd, ne vedd észre néha). Sok lánynak most ez jön be(végül is az osztályomban).De ne vidd túlzásba a bunkósságot!
2012. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LexixD válasza:
Nekem az a legfontosabb, hogy jófej és kedves legyen a srác, lehessen vele beszélgetni, legyen humora és főleg legyen őszinte. Elég, ha mosolyt tud csalni az arcomra, és érezteti, hogy szeret:D
2012. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát én annyira nem bírom a menőket XD Először mindenképp figyeld meg h milyen elvárása van a lánynak. Én sokkal jobban szeretem azokat a fiúkat akik akarnak vigyázni rám , viccesek és néha belém kötnek. Köztudottan imádom a vicces veszekdéséeket kioldja a napi feszültséget xD

14/L

2012. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!