Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn írtam egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn írtam egy lánynak és válaszolt is ezek után hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy internetes társkeresőn már több lánynak is írtam és páran vissza írták, hogy ők is szívesen megismernének. Az lenne a kérdésem hogy ezek után hogyan kezdjek el levelezgetni, ismerkedni velünk??

2012. ápr. 26. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Vald be nekik,hogy hülye vagy
2012. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre nem volt alternativád mielőtt irtál volna nekik?:DDDD

Nyert ügyed van, még válogatni is tudsz, kérjél fényképet, tudj meg róluk minél többet h lásd, kivel érdemes találkozni. Ha eldöntötted, akkor a választottadat hivd el randira, fagyizni, pizzázni, moziba, usziba, vagy mittudomén hova. Egyszerűen találd fel magad!

2012. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Had kérdezzem már meg, hogy mit írsz nekik, hogy visszaírnak? Igaz én csak pár hete regisztráltam 1 társkeresőre, de eddig zéró válasz. Pedig sokféle "variációt" kipróbáltam, de ugyan az az eredmény. Lehet ronda vagyok :D
2012. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nálam is többen vannak azok akik vissza se írnak.

Nagy vonalakban annyit szoktam írni hogy szeretnék megismerkedni velük, bókolók egy kicsit, stb.

Már többször volt olyan hogy válaszoltak és próbáltam írni valamit, hogy jobban meg ismerjem de utána már nem is írt többé.

2012. ápr. 26. 17:24
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:
100%

A tarskeresok alt szabaly.

- Lany akinek csak kepek vannak fenn azok onbizalomnovelok. Napi szinten kapnak 10-15 levelet milyen jo csaj vagy stb. Ha estetleg nagyon hasonlo a gondolkodasa akkor valaszol, de az is ritka. Ezt el kell fogadni.

- Ir par mondatot arra marlehet visszairni valamit, ott mar van kiindulasi alap.

Ha jo a dumad, van stilusod meg ossze is johet a talalkozo.

- Jol kitoltott adatlap: Itt mar annyi tampontot ad a lany, hogy valamibe csa k bele tudsz irni, elnditani egy kozos fonalat. S mivel o is idot aldozott arra hogy kitoltse az adatlapjat valoszinu tenyleg tarsat keres. A valaszi alapjan eldontheted osszepasszoltok vagy sem.

- Ne irj olyan csajnak akinek latod a kepeirol h magasak az igenyei az keresse csak a herceget a lovon.

- Az atlagos kinezetu lanyoknal sokkal nagyobb az esely az ismerkedesre.


- Meg egy valami amit eszre vettem. Ha te irsz 5-6 sort o meg csak egyet akkor csak azert irt vissza mert nem akart bunko lenni.

2-3 level valtas utan ha nem kerdezet rolad semmit akkor felesleges tobbet irni mert csak unatkozik.

Valamint erdemes eroltetni a szemelyes talakozot, ha nem megy bele akkor megkimeled magadat a folosleges koroktol.


Fenykepp nelkul eselyed sincs.

27F

2012. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is pont úgy van ahogy azt Diavolino44 leírta.
2012. ápr. 26. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!