Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy társkeresőn mit írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkeresőn mit írjak először a csajnak ha megakarom ismerkedni vele? úgy, hogy az tecen neki és vissza írjon!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
"Szia! Megakarom ismerkedni téged! Tecem neked és vissza írsz!"
2012. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt, h tecel, egy "C"-vel semmiképpen, próbáld meg "tetszel" alakban leírni. Grammar Nazi 1-es kijelentkezik.
2012. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ezt: "Ha nem írsz vissza, az IP-címed alapján kinyomozom, hogy hol laksz, elmegyek hozzád, felgyújtom a házadat, és ha kiszaladnál az égő házból, akkor legéppisztolyozlak, szóval válaszd a kisebbik rosszat, és írj. Lécciiiii. Ja és szép vagy."
2012. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha fent van a társkeresőn gondolom ő is akar ismerkedni. Mondj magadról pár szót és érdeklődj róla is. De azért ne legyél túl nyomulós.
2012. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a nyerő amit első irt, csak ird alá hogy te vagy Csülök a Rejtő regényből.
2012. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hmm vmi olyasmi jó lesz, mint amit a 22:19 írt. Elég hatásos:P
2012. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha ilyen a helyesírásod, akkor valószínűleg akármit írhatsz...

Mellesleg való igaz, hogy ő is azért van fent a társkeresőn, mert ismerkedni akar. Én is ott jöttem össze a párommal, szóval működik.

De szerintem elsőre ne írj litániát. Csak annyit, hogy tetszett az adatlapja, és ha neki is tetszel, akkor szívesen megismerkednél vele. Először persze csak e-mailben. Ennyi elég, ha megnézi az adatlapodat, és a fényképet, és tetszik, akkor válaszol, és ráérsz később kifejteni, hogy hol laksz, mit csinálsz, mit szeretsz, stb.

Ha nem tetszel neki kép alapján, akkor meg írhatsz bármit, úgysem fog válaszolni.

És én még amitől a falra másztam, ha valaki írt egy több oldalas bemutatkozó levelet, aztán azt küldte el minden lánynak. Érezze, hogy ezt csak neki írtad, legyen egyedi.

2012. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van: Az tényleg nagyon gáz, ha egy előre megírt bemutatkozó levelet küld mindenkinek.
2012. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A "tecen" szó után inkább kíméld meg azt a csajt a felettébb alacsony műveltségű személyiségedtől!!!!


Azt úgy írják helyesen hogy "tetsszen"!!!

2012. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!