Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A neten ismerkedtem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten ismerkedtem meg a párommal, soha nem sürgetett, nem próbálkozott a levelezésnél. Az első találkozásnál, az első csóknál azonnal a fenekemen volt a keze. Miért?

Figyelt kérdés
Mármint hogy lehet, hogy a visszafogottságból ilyen hamar átment közvetlenségbe? Csak meglepett... (25L)
2012. ápr. 27. 07:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ezt hívják beetetési idődzaknak. Ilyenkor előadja magát, hogy milyen gavallér és egy úriember, de amint zöldutat adsz neki (csók) kiderül, hogy őt is a farka irányítja. :-( Ez már csak így szokott lenni. Egyébként az ilyennél bőven lehet egyéb meglepetésekre is számítani. De azért sok boldogságot!
2012. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

hülyeség...

egyszerűen így csinálta KÉSZ!

kár túlbonyolítani...ha máshogy csinálta volna akkor meg az lenne a bajod hogy nem vonzódik hozzád

2012. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Lehet ideges volt és nem tudta hirtelen hova tegye a kezét, esetleg simogatni akart, és nem akarta mondjuk a derekadon tartani. Vagy nagyon koncentrált a csókra hogy neked tök jó legyen és ne legyen béna, és a kezére már annyira nem figyelt. Most komolyan ezen vagy kiakadva????
2012. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Miért, csók közben hova tegye a kezét? A korlátra mellettetek?
2012. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Talán első csóknál inkább a derekunkra... Szerintem nem kell ebből nagy ügyet csinálni, de tényleg számíthatsz egyéb fejleményekre is a kozeljovoben, szerintem aki első csóknál letapizza a segged, az a pasi a szexel sem fog sokat várni, max pár napot esetleg 1-2 hetet, de nem többet...
2012. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Illuminált ***** válasza:
100%
biztos jó a segged
2012. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Mert csókolózáskor az emberek szívesen ölelik és simogatják egymást.
2012. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első találkozásnál engeded a csókot, ne csodálkozz csak azon, hogy nem a bugyidban volt a keze!
2012. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen nem kellene csodálkozni, nyilván neki is vannak vágyai veled kapcsolatban, elvégre nem plátói kapcsolatot építettetek fel a neten...

Te is számítasz arra, hogy előbb-utóbb megtörténik a szex.


És 25 éves vagy, ilyen korban már tudni szokták a nők, hogy mit akarnak, nem játsszák feleslegesen a sértettet, ha megfogja a nekik is tetsző fiú a feneküket.

Ha meg nem tetszik a srác, akkor se csókolózni, se levelezni, de fogdosni nem kell vele.

Sőt én találkoztam olyan nővel, aki kezdeményezett, mégsem háborodtam fel.

Felnőttek vagytok, nem szüzek, tudjátok mit akartok.

Képzeld el, hogy ha nem kezdeményezett volna még a 6. randin sem, akkor meg az lenne a bajod.


Ha nem tetszik a tempó, akkor mondd meg neki, hogy lassítsatok.

Próbálkozni amúgy is személyesen kell, nem a levelezésben.

2012. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Már nem azért, de a fenekére tette a kezét és a markolászta a seggét, esetleg nekifutásból análisan izgatta között igen nagy a különbség.
2012. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!