Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha első találkozásnál egy combközépig érő farrmerszoknyát vennék fel nejlonharisnyával?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen .
2012. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha ribisen akarsz kinézni, feltétlen. Szolidabb darabbal többre jutsz. Megismerni akarod, vagy rögtön kefélni?
2012. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyáltalán nem ribis, a combközép az azért nem extra mini. bár első randira én nem venném fel, de ha te ilyen típus vagy, akkor vedd fel. de szerintem első randira egy farmer és hozzá egy csinos felső is elég. ami mégis jól áll, de nem tűnik majd úgy a pasinak, h túllihegted.
2012. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha fiú vagy, akkor mindenképpen.
2012. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nincs benne semmi gáz, csak tudni kel igényesen öltözni hozzá...
2012. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

ne hallgass a prűdekre. sztem kifejezetten a csinos kategória, és nem ribis. persze nem mindegy, milyen felsőt, és milyen cipőt veszel fel hozzá.

ha vleem randizna így egy csaj egy pillanatig se gondolnám h ribis, vagy h egyéjszakás. arra gondolnék, hogy csak nagyon akar tetszeni nekem. az már sokkal gázabb lenne, ha valami slampos cuccban jelenne meg.

2012. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: a nejlonharisnyát sem tartanád cikinek??
2012. márc. 19. 17:43
 8/18 anonim ***** válasza:
a nejlonharisnya mióta ciki kérdező? :D
2012. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem ha az nem sötétbarna színű a kezedhez képest akkor miért lenne ciki? Egy fényes vékony harisnya nagyon szexi tud lenni. (Ha alatta nem szőrös az ember lába. :D)
2012. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kanyhaló válasza:
0%
Tényleg gáz!Miniszoknyát vegyél fel,harisnya,és bugyi nélkül.
2012. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!