Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Benneteket magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benneteket magyar nótára mennyire lehet befűzni? :D

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsa a kérdés, de most félrészegen magyar nótákat hallgatok így reggel és eszembe jutott, hogy lagziban milyen jól meg lehet rá pörgetni a leányokat. :D


A kérdésem, hogy Ti, magyar lányok mennyire szerettek táncolni/táncoltatva lenni igazi jófajta magyaros muzsikára???



2012. ápr. 27. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Reggel 9-kor félrészegen? :D Grat! :D
2012. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor ám a legjobb a délibábos hortobágyont veretni!!! ;))
2012. ápr. 27. 09:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Jah, még részegnek kéne lenned... :P


Egyébként ehhez kell egy bizonyos hangulat, de én akkor már inkább a retró, Hungária-típusú dalokra szívesebben pörgök. Elegendő alkohol után meg bármire.

2012. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó a hungária is, de itt vidéken nálunk annyira nem divat. Meg arra nem is lehet énekelni, a csizma szárát, meg a lányok seggecskéjét csapkodni annyira... :(
2012. ápr. 27. 09:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Igyál még!!!!!!!!!! ;)

Én is azt fogom tenni ma délutántól egész kedd estéig!!! xDDD

2012. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Felénk Somogyban max. a lagzikban divat, de ott is inkább ülök és csevegek! :)
2012. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is vidéki vagyok és nálunk is ez a zene a szokás lagziba. Mást nem is tudnék elképzelni , férjemmel mindig végig táncolunk minden lagzit :D
2012. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lagziban tényleg jól lehet csajozni, mert a lányok akkor a leghajlandóbbak ismerkedni, amikor nem rájuk irányul a figyelem, mégis érzik, hogy egy ismerősük, rokonuk éppen révbe ér, nászéjszaka, megtalálta élete párját, szóval nekik is kedvük támad a romantikára, táncra.

Én sok lányt szedtem már fel lagzikban. De sajnos mostanában nem voltam.

28/F

2012. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lagziban csak ezt!!!:))
2012. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te mit értesz magyar nóta alatt? Mert én azt amikor a tévében rádióban cimbalom hegedű alatt énekelnek.

Amit inkább a falusi bálokban nyomnak azok mulatós zenék, bálban lehet rájuk rötyögni, de ha nincs hozzá hangulatom, akkor nem fognak meg.

2012. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!