Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele a buszon?

Figyelt kérdés

Tudom, biztos volt már ilyen kérdés...

Az a helyzet, hogy nem ismerem csak a buszon szoktam látni. Mindketten a végállomáson szállunk fel, ja és én vagyok a lány, ő pedig a fiú. (bocs ez kimaradt) A kérdés tehát egyértelmű...hogyan kezdeményezzek vagy mit mondjak neki, szóval van valami ötletetek? Mert az a helyzet, hogy tanácstalan vagyok viszont tényleg nagyon szimpatikus, ja és még a "probléma", hogy állandóan zenét hallgat.

A hülye hozzászólásoktól kíméljenek akik nem akarnak segíteni. Köszönöm.


2012. ápr. 28. 18:48
1 2
 1/11 tetris ***** válasza:
Küldj neki jeleket, hogy nyitott lennél rá. Nézz rá többször, egy kis mosolyka, ilyesmik. Aztán ha nem reagál, majd akkor eldöntöd mi legyen, hogy legyen tovább. Én, ahogy magamat ismerem, tuti viccesre venném a dolgot. Képes lennék csücsöríteni neki, meg kacsingatni. Hátha elnevetné magát, és odajönne, hogy mit akarok.
2012. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb nyugodtan húzd ki a fülemből a zsinórt, nem fogok megharagudni! ;)
2012. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm a választ!És ez a vegyük poénre dolog tetszik csak nem tudom megmerném-e csinálni. Még gondolkodok rajta xD azért jót nevettem

Második: Neked is köszönöm a választ. Ezek szerint te is zenét hallgatsz a buszon. Egyébként van valaki akire felfigyeltél az utasok közül?

2012. ápr. 28. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, állandóan be van dugva a füles :) Persze, felfigyeltem már nem is egy lányra :)
2012. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak nem a debreceni végállomásról van szó? :D
2012. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem a debreceni végállomás :D
2012. ápr. 29. 09:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Sonata90: Na és kezdeményeztél már valakinél? :)
2012. ápr. 29. 09:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, ahhoz túl bátortalan vagyok sajnos...:(
2012. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért vagy bátortalan?
2012. ápr. 30. 09:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Alapból ilyen a beállítottságom, eléggé félénk és visszahúzódó vagyok ilyen téren. Na meg amilyen világot ma élünk... Még az a kevés kis bátorság, kezdeményezőkészség is kiveszik az emberből...
2012. máj. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!