Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sosem lesz csajom? Már elegem van

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz csajom? Már elegem van

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta akarok csajt. Általában facebookon próbálok csajozni, de eddig még nem annyira jött be :/ volt egy csaj de az újra össze jött a barátjával a másik pedig folyton kihív az Arénába de sosincs ott és a barátaim is folyton kiröhögnek emiatt..és még nagyon nagyon sok ilyen van velem. Sajnos kicsit fiatalos a külsőm és olyan 12 évesnek nézek ki. Szerintetek hogyan lehetne segíteni ezen, mert már nagyon kéne egy csaj.
2012. ápr. 29. 00:17
1 2
 1/15 anonim válasza:

1: NE a frászbúkon csajozz

2: Milyen aréna?? Gladiátor vagy??

3:Vannak olyan 13-14 évesek, esetleg 15évesek, akik fiatalabbnak néznek ki

2012. ápr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
miért amúgy mennyi vagy?
2012. ápr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
15 vagyok! és nem gladiátor aréna, hanem a pláza :P
2012. ápr. 29. 00:21
 4/15 anonim ***** válasza:
akkor miért nem próbálkozol 12éveseknél?
2012. ápr. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is hasonló problémám van, de én már idősebb vagyok.


22 évesen kinézek max 17-nek és még sosem volt barátnőm, pedig már én is régóta szeretnék, emléksem mikor annyi idős voltam, mint te míg az osztálytársaim nagy kockák voltak én már akkor is szerelemről és romantikáról álmodoztam, elképzeltem, hogy milyen lehet egy lánnyal együtt lenni, csókolni, ölelni, egymást viszont szeretni.


HÁt azóta sem valósult meg ez az álom, persze nálad nem kell, hogy így történjen.


Azért is írom le, hogy nehogy úgy járj, mint én.


LÉgy nyitott a lányokkal való ismerkedésre, még ha csak barátságról is van szó, éld meg velük, beszélgess, ismerkedj minél több lánnyal.


Mert az én legnagyobb hibám az volt és ma is az, hogy féltem a lányokkal ismerkedni, közelebb kerülni hozzájuk, főleg,akik tetszettek nekem, mert úgy éreztem nem vagyok elég jó nekik és nem érdemlem meg őket.


Ezek hatalmas ostobaságok én sajnos több éven át ezt meséltem a fejembe és ma ennek iszom a levét.


Már vannak változások, de még mindig messze állok attól, hogy igazán közvetlen tudjak lenni egy nekem tetsző lány társaságában, igaz én más idegen emberek előtt is alapból gátlásos, félénk vagyok.

2012. ápr. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mert azokkal mit kezdjek?
2012. ápr. 29. 00:55
 7/15 A kérdező kommentje:
okkééé és nagyon köszi:)
2012. ápr. 29. 00:56
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Aki csajozni akar irjon ram en megtantom100garancia
2012. ápr. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Ez érdekel engem is.Mesélsz róla hogyan csinálod?

2012. ápr. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó nem tudom miért vagy ilyen ellenséges,komolyan ez a magyar ember,nem csoda,hogy ez az ország egy hányinger.

Oltogatni mindenki tud,csak mert a másik sikeresebb.Nem értem a srác csak segíteni akart,miért kell ugatni,eszméletlen,ezért hányok lassan az átlag magyartól :$

2012. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!