Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elegem van a pasikból ki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a pasikból ki van még ezzel így?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor kezdjél lányokkal! :)
2012. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Biztos sokan vannak még így, de neked ez mért jó?! Ha meg tényleg annyira eleged van belőlük, akkor mért foglalkozol velük és teszel fel ilyen kérdést? Nyilván jól esik hisztizni kicsit, vagy sajnáltatnod magad...Hagyd őket, ha így érzel...
2012. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Dehogy van! :D
2012. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem meg a nőkből... Nah, kinyert? XD
2012. ápr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem meg a nőkből van elegem!
2012. ápr. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem meg a nőkből van elegem.
2012. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg elegem van a bekepzelt maximalista lanyokbol, akiknek csak a szepfiuk kellenek.
2012. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem meg a lányokból!
2012. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem is a nőkből

F 20

2012. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyira vicces ez, ahogy a két nem öli egymást. Az összes szingli barátnőm arról számol be, hogy nem talál normális pasit sehol, az összes szingli barátomnak ugyanez a véleménye a csajokról. Annyi az egész, hogy másképp működünk és nem ismerjük egymást eléggé. Na meg hogy futunk olyan emberek után, akik után nem kéne. Nekem az a tapasztalatom, hogy valódi kapcsolat olyankor lesz, amikor az első perctől minden magától érthetődő mindkét félnek, a többin kár is rugózni, vagy ha belemész bonyolultabb storykba, akkor meg tudnod kell, hogy az csak időtöltés, játék, értelme igazából nincsen.
2012. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!