Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket zavarna? Enyhén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna? Enyhén diszlexiás vagy és van hogy félrebeszélek vagy kihagyok ragokat stb. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem tehetek róla. De félek így randizni. Vannak elég furcsa mondataim és gyakran kerülök cikis helyzetben. Olyan is van hogy összekeverek dolgokat pl: jobb vagy a bal... Persze én is jót nevetek magamon ha hülyeséget mondok. Amúgy nem vagyok bulizós típus és szeretek filozofálni. Elég összetett személyiség vagyok és nyílt, vidám lány vagyok.

De néha félek hogy az visszahúz. Erősen próbálok ellene tenni de ha izgulok még rosszabb... :S



2012. ápr. 29. 17:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah amúgy 17 vagyok és nem vagyok rossz tanuló. Gimnáziumba járok. Diszgráfiás vagyok és nyomokban diszlexiás...
2012. ápr. 29. 17:08
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, már nem foglalkozok vele. Amúgy ha olyan passzban vagyok hogy sokat beszélek, jól érzem magamat elmúlik a dolog.


Miről szoktál filózni?:)

2012. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Így az életről :D

Sok minden megfordul a fejemben ha egyedül vagyok.

2012. ápr. 29. 17:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha feloldódom akkor én is megtudok feledkezni róla de néha még így is van nyelvbotlás :S
2012. ápr. 29. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. Nem igazán ez határozza meg valaki személyiségét. Ha azzal ugyanis meg tudsz nyerni, akkor nincs több probléma. ;)
2012. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a haverok és a barátok már megszokták és nem zavarja. Ők így is szeretnek :D De az ismerkedésnél (idegenekkel) kicsit megnehezíti...
2012. ápr. 29. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nákem ányhe kinaí ákcentuszom van. kicit náhéz megérteni ángem.
2012. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. 19/F
2012. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna.
2012. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezt jó hallani :)

mondjuk látom hogy még a kérdést is leszartam XD mert "vagyok" akart lenni... pedig esküszöm elolvastam mielőtt rányomtam a kiírás gombra!

Igazából tetszik egy fiú és jól kijövök vele, volt hogy nevettünk a nyelvbotlásaimon, de valahogy mégis elszégyelltem magam... :S pedig általában sosem zavar...

2012. ápr. 29. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!