Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, miért taszít titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miért taszít titeket az ha egy srác pattanásos?

Figyelt kérdés
És mi a véleményetek ezekről a srácokról?
2009. jún. 22. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehet róla persze, de engem akkor is valamiért taszít. Nem tudom miért bocs..
2009. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja nem, én nem v.ok, csak voltam és ezt vettem észre.
2009. jún. 22. 21:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem az taszít, hogy nem tesz ellene semmit.

Pl arctonik, kozmetikus, esetleg bőrgyógyász ha nagyon súlyos a helyzet.

2009. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Hmm szerintem ez furcsa kérdés egy kicsit mert szerintem a fiúk sem kedvelika pattanásos lányokat.Egyszerüen nem esztétikus látvány én személy szerint ezért nem szeretem.
2009. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok és pattanásos lennék, ha nem kezelném.

Van olyan osztálytársam, aki már a gusztustalanság határát súrolja, de nem tesz ellene semmit.

Amúgy tényleg nem tehet róla senki, ha pattanásos, és a lányok is pattanásosak, de a kezelés csillapítja vagy megszünteti.

Ezt kéne megérteni.

2009. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
mert undorító.
2009. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a pattanásos, gyennyes, kezeletlen arc undorító!


Az sztem más, ha van 1-2-3 a fiún, demondjuk már kitisztítva, csak még nagy piros helye ott maradt. Ez egy bizonyos életkorban elmegy. De a nagy gennyedző göbök kinek tetszenek?

Neked bejönnek a pattanásos lányok???

2009. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
imádom őket, olyan sexyk, ha az arcukra verem azt hiszik hogy jó lessz tőle, mert valahol olvasták.
2009. jún. 22. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs baj, ha vki pattanásos... Én is az vagyok... Deh igenis tegyen ellene akár fiú, akár lány...
2009. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!

Ha az arcukra vered szebb lesz tőle???

pfuu...erre már nem is tudok reagálni...:S

2009. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!