Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz jel, ha a srác akivel 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz jel, ha a srác akivel 2 hete randizgatok nem válaszol az sms-emre?

Figyelt kérdés
Volt egy félreértésünk, de egyikünk sem volt hibás igazából, csak nem tudtuk rendesen megbeszélni a dolot. Sms-ben írtam meg neki, és nem válaszolt. (Kérdés is volt benne, szóval arra azért lehetett volna reagálni.)
2012. ápr. 30. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mióta nem ír?
2012. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez kifejezetten jo jel, egyertelmu, hogy fulig szerelmes beled. Duh.
2012. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta nem ír, de egy biztos neheztelhet is, de majd ez elszáll.
2012. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van pénz a kártyáján? Én már kerültem ezért összetűzésbe, ha akarok sem tudok válaszolni az sms-ekre
2012. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Csak megakart dugni, te meg hagytad neki. Megkapott 1 hét alatt, kiélvezte, és mostmár nem érdekled. Olyan buták vagytok lányok :-/ bocsi
2012. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még csók sem volt, még csak ismerkedünk. -.- Amúgy fél napja nem írt de elvileg ma találkozunk megint. Ha nem jön el akkor egyértelmű lesz.
2012. máj. 1. 07:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Még mindig a régimódi SMS ? Semmi értelme egy SMS beszélgetésnek, amikor ott a Facebook, vagy e-mail, BÁRMI !

Az SMS drága, és tök m1 hogy leírod hogy "cs" vagy leírsz neki egy komplett regényt, ami 160 betű alatt van, akkor is ugyan annyiba kerül.

Egyszer láttam telefonon egy SMS beszélgetést, így nézett ki:

-szia

-hy

-vagy

-ja

-szeretlek

-tom

-akko jöst ?

-ja

-megyek cs

-ok szia


Ennek mégis mi értelme, amikor így sokkal többe kerül, mintha leírnád egyben a dolgokat, és ő egy üzenetben válaszol. De akkor is ennyi pénzből simán megyvan egy Go!Net vagy egy Klikk csomag... -,-

2012. máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha nincs online úgy nagyon nehéz. =) Amúgy meg szerintem aranyos szakasza egy kapcsolatnak amikor a két fél elkezd smsezni :D
2012. máj. 1. 08:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Basszus! fél nap miatt????

Ha találkozótok van... és nem jön el... na akkor már izgulhatsz, de így?

Volt olyan telefonom, hogy nem jelezte ki az sms-t és órákkal később vettem észre amikor a bill.zárat feloldottam. Vagy lehet, hogy tényleg nincs pénz a a kártyáján, vagy utolja az sms-eket.

2012. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!