Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudtam eddig egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam eddig egy normális, meigbízható barátnőt találni? Nem vagyok elég jó nekik? Manapság hol vannak a megbízható, normális lányok? (18 éves srác vagyok)

Figyelt kérdés
Nem értem, mi lenne a gond velem. Sokan helyesnek tartanak. 18 éves, újpesti srác vagyok, sportos (vállas) testalkatú, és korombéli helyes, megbízható, őszinte lányt keresek, aki Budapesti legyen. De sehol nem találok ilyet :/ Nagyon nehéz manapság rendes lányt találni, aki megbecsül és szeret. Pedig én pont egy ilyen lányra vágyok.

2012. ápr. 30. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nehéz olyan embert találnia, akivel minden szempontból passzolnak egymáshoz. Azzal, hogy itt ülsz a számítógép előtt, nem sok mindent oldasz meg. Mozdulj ki, menj el valahová a barátaiddal, próbálj új embereket megismerni!
2012. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ja, Te simán leszűröd kb. ezer lányról első blikkre, hogy nem őszinték, megbízhatóak, rendesek?

Hihetetlen, hogy nem magatokban keresitek a hibát, hanem kényelmesebb általánosítani....



Rossz helyen keresgéltél ennyi.

2012. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sem találtam még 4 levelű lóherét.
2012. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én kertemben csak 2 levelű lóhere nő, azaz sok a mutáns a földön. És igen jó az általánosítás, elég csak ránézni valakire és levehető minden belőle ... gondolatolvasóknak mindenképp.
2012. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy manapság? De utálom ezt a kifejezést. Régebben biztos mindenki becsületes volt, meg mindenki erkölcsös... Demagógia
2012. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11:01 pontosan, régebben a nőket máglyán égették el, és boszorkánynak nevezték, meg megbecstelenítették ha nem szűzen mentek férjhez. Manapság meg 30as csajban jártak minimum 20an.
2012. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Menj el a haverjaiddal valahová, park, buli, kávézó, Dunapart stb. Rengeteg lány van, akad köztük minimum egy, aki ilyen... Amúgy mit sportolsz?:) 16/l.
2012. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"11:01 pontosan, régebben a nőket máglyán égették el, és boszorkánynak nevezték, meg megbecstelenítették ha nem szűzen mentek férjhez. Manapság meg 30as csajban jártak minimum 20an."


Most nem tudom, hogy szarkasztikus akartál e lenni. Szerintem senkinek semmi köze, hogy egy nő hány emberrel fekszik le. És ezért nem szabad megölni senkit sem. Vannak ribancok, régebben is voltak, csak most hamarabb eljut az emberekhez és a rosszra előszeretettel figyelünk, a jóra meg nem, ez van. Most is vannak rossz emberek, régebben is voltak.

2012. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

17:11


részben igaz amit írsz. Csak ha egy apa mondjuk 50 évvel ezelőtt megtudta hogy a 16 éves kislánya 3 pasival hentergett a szénakazalban, akkor olyan pofont adott neki hogy még 1 hónap után is látszott a lány arcán és megtanulta a leckét egy életre, meg az a barátnője is aki hallott az esetről.


Ha ma megtudja akkor BMW-t vesz a kislányának, és azt kérdezi hogy melyik volt a leggazdagabb a 3 közül. Illetve nem is tud róla hogy a 16 éves kislánya olyan helyre jár ahova 18 év a belépés minimum korhatára.


amúgy történelembe beleásod magad akkor igen is volt olyan akit akasztófára húztak és megbélyegeztek mert házasság előtt vesztett el.

2012. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ostoba, tudom hogy hogy ment ez.

Azt írtam, hogy senkinek sincs joga ehhez. Régebben azért is megbélyegeztek, ha nem voltál vallásos, sőt mi több, meg is öltek, főleg ha másban hittél.

Azt mondom, hogy ehhez senkinek sincs joga.

Ez meg szintén demagógia, hogy vesznek neki valamit mert 16 évesen megdugták. Nyilván nem fog neki venni semmit ezért (én legalábbis nem tudok erről), de egy 16 éves lány, aki szerelmes a fiújába és szeretkeznek, azzal szerintem semmi baj nincs. Az már tényleg nem jó, ha minden nap mással fekszik le, de ezt ne mi döntsük el, nekünk ez nem szimpatikus, de semmi közünk hozzá hogy ki kivel hányszor

2012. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!