Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hülye ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Facebookon ismertem meg egy lányt.Beszélgettünk meg minden,de valamiért már nem szeretne velem dumálni.Arra gondoltam,hogy csinálok egy kamu profilt és azon keresztül össze jövök vele és mikkor találkozunk akkor én leszek ott és elmondom neki,hogy az én voltam.Szerintetek ez bejönne?Tényleg szeretem ezt a lányt és bármit megadnék érte,hogy 1x az életben átölelhessem.

2012. máj. 1. 00:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2012. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az.
2012. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
hát ölelés az nem lesz belőle... krdezd meg h miért nem akar dumálni veled
2012. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez eléggé pszichopatán hangzik:D Szerintem ne tedd. Plusz, ezzel csak még inkább megutáltatnád vele magad. A kevesebb néha több, a csajozásra is ez áll. Ne nyomulj túl erősen, mert azzal egyre inkább elijesztheted.
2012. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Hoppá 4/4 te már kicsit tapasztaltabbnak tűnsz.Adhatnál pár tippet.


Több infó:


Ő 15 Én 19


Ő Debrecen Én Budapest


Ő nem akar velem beszélgetni,mert elvileg uncsi vagyok Én: imádóm őt

2012. máj. 1. 00:15
 6/23 anonim ***** válasza:
Én adok neked tippet. 19 évesen hagyd békén a 15 éveseket! És olyat keress, aki közelebb van. Mondjuk budapestit.
2012. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De ő akart az elején tőlem többet.Én az elején nem is gondoltam arra,hogy akar tőlem valamit.Aztán kezdtem megkedvelni és már ki se tudom verni a fejemből.Nem akarom én megfektetni vagy ilyesmi.Csak 1x vele lenni és ha ő úgy gondolja,hogy készen áll akkor majd...,de nem is ez a célom vele.
2012. máj. 1. 00:22
 8/23 anonim ***** válasza:
Miért vagy unxcsi?:O Mit mond? :O
2012. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
*1xűen vele lenni
2012. máj. 1. 00:23
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha a saját profiloddal unalmas vagy neki, miből gondolod, hogy a kamu profillal sikeresebb lenne ugyanaz a stílus? Mivel tudnál többet nyúntani?
2012. máj. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!