Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sztetek nem rossz ötlet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek nem rossz ötlet az osztálytársam hugával járni? Egy évfolyamon vagyunk de nem ugyanabban az osztályban! És még az hogy az nem lehet szar az oszt.társamnak h ö járt vele de 2napig, biztos hülye volt a srác! :S

Figyelt kérdés

Amugy rendes kis csaj szoktam vele beszélgetni! Meg van amikor hülyülünk na pl:meg dobtam hogolyoval egy kicsit fájt az mondta h nem szeret de oda mentem rendesen és mondtam neki ne haragudj meg minden és nem akartam igy akkor mosolygott és beszélgettünk tovább!

Az még gáz lehet?? lehet h nem járna velem ő júniusi születésü én márciusi de én vok a fiatalabb??(1 év a lány javára:S)


Én 14,f ö 15.L


2010. febr. 19. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Miva?
2010. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
29%

xD

Írásodbol kiveszem, hogy Low azaz Low vagy. BénaxD

2010. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ennek fuss neki még egyszer.
2010. febr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!