Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívassam el magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívassam el magamat sátrazni?

Figyelt kérdés

Ez most hülyén hangzik, de arról van szó, hogy van egy kisebb baráti kör, ahol van egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Ebben a baráti körben páran vannak, akiket nem bírok, és sztem ők sem engem, de van olyan is, aki bír, akivel haverok vagyunk. Ez a baráti kör egyszer már elhívott egy buliba, meg egyszer strandolni is, de nem mentem, mert más dolgom volt. Azóta nem hívnak sehova, ami érthető is, hisz nemet mondtam. Én viszont nagyon szeretnék velük lógni, és hallottam, hogy sátrazást terveznek, és szerintem a fiúhaverom el is hívna, csak valahogy szóba kéne hoznom előtte. Ritkán találkozunk, így nehéz lesz. Arra gondoltam, hogy pl. megkérdezem, hogy: "XY, ti szoktatok sátrazni járni, nem? És hol? Mert mi is akarunk menni valahova csak nem tudjuk hol kéne." Vélemények? Vagy jobb ötletek?

18/L


2012. máj. 1. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha vannak barátnőid, vidd azokat is, szerintem örülnének nektek :D Miért ne akarnának szingli fiúk lányokkal sátrazni ?
2012. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 danman ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, amit írtál.


"...és hallottam, hogy sátrazást terveznek..."

Ebből nekem az jön le, hogy nem közvetlenül ők említették neked, hogy sátrazni mennek, vagyis nem tudják, hogy tudsz róla. Ha valóban így van, akkor hívd el Te őket sátorozni, és akkor majd mondják neked, hogy már terveznek ilyesmit, nem akarsz-e velük menni...

2012. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy mindegyik barátnőmnek van pasija...:/ És ők úgyis csak úgy jönnének el, ha a pasijuk is jönne.
2012. máj. 1. 09:02
 4/9 A kérdező kommentje:
2.! Ez is jó ötlet.:) Így van, nem tudják, hogy tudok róla. Viszont ha meg azt mondják, hogy akkor inkább eljönnek az én sátrazásomra, akkor bebukom, mert igazából nincs túl sok ember, akit el tudnék hívni.
2012. máj. 1. 09:04
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok. Ez egy két esélyes dolog, rizikós, de jól is elsülhet. A másik probléma ott van, hogy az előadásmódod is profi legyen, mert különben rájönnek hogy te ezt megszervezted. De még akkor sincsen tragédia, szerintem ha linkelnéd nekik ezt a kérdést, akkor tuti elhívnának :D

Csak valahogy meg kéne nekik mutatnod, hogy most mennyire el akarsz menni, és ezúttal nem fogod az utolsó pillanatban bejelenteni, hogy "bocsi de mégsem".


Egyáltalán megbízható forrásból jött az, hogy ők sátrazni mennek ? Biztosan elmennek, vagy csak pletyka ?

2012. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy mennek, de még nincs fix időpont, hogy mikor, mert csak pár hét múlvára tervezik. Szóval nincs konkrét, csak tervezgetik. Szóval lenne még időm, csak az a baj, hogy ritkán találkozok a fiúhaverommal, így jó lenne minél előbb kitalálni, hogy hogyan adjam elő neki, hogy mennyire akarok sátrazni...:D

Amúgy még arra is gondoltam, hogy mikor ott van velünk, akkor barátnőmnek mondom úgy hogy meghallja a srác is, hogy "aaajj sátrazni akarok már...", csak ez nagyon kockázatos, mert ha nem figyel fel rá, akkor utána már nem nagyon tudok rákérdezni nála a dologra.:D

2012. máj. 1. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt inkább ne próbáld ki, túl feltűnő :D
2012. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
HA nem bírnak páran semmi értelme, hogy menj...
2012. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vagy pl az is jó ötlet lenne, hogyha pl tudod mikorra tervezik, mondjuk a jövő hétvégére, akkor megkérdezed a sráctól hogy mit tervez jövő hétvégére. de ez attól függ milyen kapcsolatban vagy vele, mert lehet randiszaga is a dolognak
2012. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!