Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy szórakozó helyen a legjobban felkelteni egy lány figyelmét arra hogy tetszik nekem, stb. ?

Figyelt kérdés
Például mi van akkor hogy ha egy vagy több barátnőjével táncol, akkor hogy tudomelérni hogy felfigyeljen rám és táncoljon velem?
2008. ápr. 20. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
előszőr leyen meg a szemkontaktus mosolyogj rá meg ilyenek ha ez meg van akkor állj mőgé fogd meg a derekát és táncolj vele. ha valoban tetszel neki akkor táncolni fog veled ha nem akkor sajna le fog rázni, de ha megvolt elötte a szemkontaktus és jelezte h közeledhetsz akkor nem lehet ilyen probléma
2008. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szemkontaktus valóban jó dolog,csak ha ő is szabad,és akar is ismerkedni,akkor teremteni fog rá alkalmat,hogy elszakadjon a csajoktól.
2008. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A párommal mi is egy szórakozó helyen ismerkedtünk meg.Ő odajött miközben táncoltunk a barátnőimmel és hátulról befogta a szemem. Majd amikor megfordultam, hogy lássam ki az adott két puszit az arcomra. Mi azelőtt sose találkoztunk, de már 2 éve együtt vagyunk. Szerintem is fontos a szemkontaktus, vagy csak egyszerűen menj oda hozzá és kérdezd meg nem táncolna-e veled.
2008. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Áááááááááááááá, olyat ne csinálj, hogy hátulról mögé állsz és elkezdesz táncolni vele. Velem sokan próbáltak így megismerkedni, de mindegyiket elküldtem melegebb éghajlatra (és akkor még szépen fejeztem ki magam). Ez akkora bunkóság szerintem!!!!!!! Inkább először csak mosolyogj rá, aztán kérdezd meg, táncolna-e veled.
2008. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eloszor is teremtsd meg a szemkontaktust..ha o is benne van akkor mar jo uton haladsz..de ha nem akkor se keseredj el hisz a lanyok nem szeretik konnyen adni magukad.v legalabbis konnyen kaphatonak tunni!!!!ha ezen mar tul vtok akkod menj oda hozza persze ha nincs baratja...ha nincs akkor jou..ha nem mondj le a csajrol...de ha nics akkor az a legjobb.es ezt marpegidfogja tudatni veled..na de mar mosr terjunk vissza...odamesz a csajhoz akkor hivdd meg 1 italra v vmire..es kezdjetek el beszelgetni ismerkedni!!!!!!!!!!!!!ha megvan hivdd tancolni..ha van 1 lassu szam akkor a legmegfelelobb h tudtara ad a kozeledesed...ha tetszel neki akkor visszajalaz neked h o is akar vmit toled..a tobbt ratok bizom!!!!!!!!!!!!........sok sikert!remelem osszejon!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!