Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú azt mondta, hogy majd keres vagy írni fog, akkor szerintetek, mennyi az idő ami még belefér és nem tuti lekoptató duma volt? Hozzátartozik, hogy még személyesen nem találkoztunk csak üzi és telefon volt.

Esetleg keressem én? Nem akarok túlságosan rámenős se lenni... Persze sok minden lehet mondani, azután nem biztos hogy úgy is lesz.

Kb. mennyi idő után lehet azt mondani, hogy ez is csak egy újabb melléfogás volt?

Voltatok már ilyen szituban?



2012. máj. 1. 20:50
 1/3 ASOT ***** válasza:

Várni. Várni, amikor úgy tűnik, hallgat az Ég. Várni a pusztában ...


ha már nem először beszélgettetek akkor te is keresheted, nem szakad rád az ég! 1000 oka lehet amugy h miért nem ír...

- lehet h van valakije...

- lehet elment a net, vagy fél sms-t írni mert jött a telefon-adó

- vagy talált mást

- vagy csak elment a haverokkal

- vagy dolgozik

- vagy fáradt :)

2012. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt mondják a férfiakról, hogy a türelmi idő náluk 72 óra. Addig feldolgozzák a találkozást, megy náluk az élet tovább stb. Eddig lehet várni egy pasira. Ha ezután nem keres, valószínűleg nem érdekled.


Lehet, h. jól érezte magát veled, de ez még nem jelenti azt, hogy fel is fog később keresni. Tudom nem könnyű, de várj egy kicsit.


Ha még nem találkoztatok személyesen, érdemes átgondolni, hogy vajon miért nem volt rá eddig lehetőség. Talán ő várja, hogy elhívd (egy kicsit szánalmas lenne részéről), de az is lehet, hogy nem érdekled. Hiszen, ha igazán érdekelnéd, már rég megszervezte volna a talit. Szerintem.

2012. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 ezek nekem is eszembe jutottak, és lehet jó lenne már változtatni ezen a "várok még a pasi keres engem" hozzáállásomon


#2 még csak 1hete ismerkedünk,és felhozta már hogy talizzunk ha én ráérek (főleg én vagyok az, akinek most kevés ideje van a tanulás miatt, de írtam neki, hogy ez nem gond, megoldom), szóval eddig már eljutottunk

amúgy ez a 72 óra holnap telik le :)

2012. máj. 1. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!