Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ajánlatok? Érdemes tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlatok? Érdemes tovább futni egy ilyen csaj után, aki lényegében, le sem sz*r?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetünk néhányszor találkoztunk is már, rákérdeztem, hogy mit gondol rólam, azt mondta, hogy jó faszi vagyok, meg jó fej meg minden de csak mint barát gondol rám. :( Érdemes mint barát továbbra is keresnem és foglalkozni vele és majd össze jövünk egyszer, vagy inkább felejtős? Volt már más is, ebbe a cipőbe, és mit tett, szerintetek lehet még esélyem ha sokat találkozunk és mindig mellette leszek jóban rosszban? Nem csak hülyíteni akarom tényleg szeretem. 16/F a csaj pedig 15
2012. ápr. 12. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Sose szeress olyat aki nem szeret viszont. Alapszabály.

Jártam már ilyen cipőben, kutyagoltam lány után 1 teljes évet is, de semmi értelme nem volt. Akivel alakult valami, az mindig 1-2 hét alatt már az ágyamban volt. Ennyi.


F/25

2012. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hibás volt a belépőd barátom...eltett a barát zsebbe és onnan bizony alig van esélyed kikerülni!Sajnálom ez a hajó már kifutott, ideje felszállni a következőre!
2012. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na jó, csak lehet, hogy azért van ez így, mert még fiatal és első pasija lennék neki. Szóval barátságból szerelem, lehetséges ez a kérdés most már csak? :((((
2012. ápr. 12. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMM!


Ezt már buktad,sajnálom,fogadd el!

2012. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"a nő olyan mint a villamos ... ne fuss utána úgy is jön a következő"
2012. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!