Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szánalmas vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas vagyok, ha már egy nekem tetsző lányak fizetnék is csak, hogy megölelhessem?

Figyelt kérdés
Hiányzik az, hogy szeressen egy lány, akit én is viszont szerethetek. Olyan rossz egyedül. :/

2012. máj. 3. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szedj fel valakit! sokat segítettem, mi?!
2012. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
most tulajdonképpen az a problémád, hogy gyökér vagy?:D nyiss a világ felé és csajozz..
2012. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, csak arra ügyelj, hogy ne fizess túl sokat. Egy ölelés mondjuk 500-1200 Ft szerintem, tekintetbe véve, h. 3000-ért már szexre is kaphatsz nőt, Nyugati aluljáróban. Szóval szerintem ha fizetsz, akkor jobban jársz egy kurwával.
2012. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én nyitott vagyok, hidd el.


Próbálkozom neten, élőben egyaránt, de a lányok sokkal kevésbé nyitottak felém valamiért.


Gondolom az a baj, hogy nem vagyok magas, izmos vagy éppen divatfiú. :/


Én csak egy normális barátnőt szerettem volna, de már látom reménytelen, engem nem tud szeretni egy lány sem, eddig is mindig én voltam szerelmes a lányokba, ők sosem viszonozták.

2012. máj. 3. 19:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz tovább. Valószínűleg nem velük van a baj, ha nem kellesz nekik.
2012. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez most ugye nem miattam írtad ki? ...

:(

ejjte

2012. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

www.videkilany.hu/

válogass kedvedre

2012. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem elsősorban szexre lenne szükségem, hanem szeretetre, egy lányra, akivel őszintén szeretjük egymást, csak már fáj az egyedüllét és ezért írtam ki ezt akérdést.
2012. máj. 3. 21:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Kicsit szedd rendbe magad, menj el bulizni, és beszélgess. Azt figyeld, hogy ki az aki szintén gyanúsan egyedül van a környezetedben
2012. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, 21. század gyakori próblémája.Nekem is hiányzik, sok meló, bulizni nenm járunk ,csajok nem viszonozzák a tekintetemet, vagy mosolyognak szépen de úgy hogy közbe néznek előre, nem az emberre(üres utcában).Igy nehéz.Szeretném ha ők is többet tennének egy barátságért, kapcsolatért, legalább szemezzenek ha tetszik valaki.Azért fizetni, hogy megölelj egy lányt azért túlzás.Inkább tanúlj meg jobban kezdeményezni, kommunikálni.Nekem se jön össze, de nem is adódik sok alkalom.Meló, terasz, pizzázok és ezzel leirtam egy heti programot és mégse alakul semmi.Mindenesetre türelem, rózsát terem.
2012. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!