Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátnőm azt állította hogy kihasználtam őt, és hogy szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
többször mondta h ha nem megyek pl el hozzájuk akkor szakít velem. Ráadásul ők hívtak el nyaralni ,ők vitttek el egykét helyre és nem én kértem...És a lényeg h én megtettem érte mindent.Hazajöttem a családi nyaralásról is érte. Egy héten ha 4szer taliztunk reggeltől estig , mindig mondta h ha szeretném őt akkor többet is találkozhatnék vele ...
2011. aug. 22. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Hagyd el ezt a kis lotyót.

Bocs, csak ideges lettem. Hány évesek vagytok?

Beszéld meg vele szépen, hogy van megánéleted és ne dobj érte semmit sem. Ne hagyd, hogy zsaroljon, tönkre tegye az életed. Ha nem hajlandó neked szabadságot adni, bízni benned, akkor töröld őt ki, egyelőre csak az életedből.

2011. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már nem vagyunk együtt , szerencsére :D már túltettem magam nagyjából mindenki mondta h ez nem természetes. pont hogy ő használt ki érzelmileg nem? amugy semmi baj én mondhatom h ideges voltam...
2011. aug. 22. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyes és neked van igazad.
2011. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindig mondta h szakít ha nem megyek le hozzá meg ilyenek most meguntam mondtam neki h most nem is fogok lemenni .erre írta h befejezte ráadásul smsben szakított és én nem küzdöttem már érte és még be is oltott facen ő is meg az anyja is
2011. aug. 22. 17:30
 5/9 A kérdező kommentje:
elnézést utólag én 16/f a csaj aki szakított velem az 15/l
2011. aug. 22. 17:32
 6/9 A kérdező kommentje:
de épp hogy majnem 4 hónapot jártunk
2011. aug. 22. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
erre már csak az tudom írni, hogy majd talalsz helyette jobbat ;)
2011. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és meglesz ;)
2011. aug. 22. 17:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag megvásárolta a társaságodat?
2011. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!