Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik extra elvárásokat támasztanak a nők felé (külső, belső tulajdonságok egyaránt), amikor ők maguk gyakran átlagon aluliak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert még mindig ott a mák faktor ;)
2012. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert retardáltak.
2012. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Miért van az, hogy egy hájas igénytelen, ronda pattanásos nőnek, izmos, széptestű szépfiú kell? Ugyanilyen idióta a kérdésed...
2012. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért vannak ilyen elvárásaik mert sok ember nincs tisztában a saját tulajdonságaival.Pl vannak akik igénytelenül néznek ki,de ők azt hiszik velük minden rendben,nincs önismeretük,és ha velük minden ok külsőleg és belsőleg miért keresnének olyan nőt aki nem szép,okos,stb.Világosítsd fel az ilyen pasikat,hogy mi az ami miatt nem jönnek be.Talán elgondolkoznak és tesznek azért hogy megváltozzanak.

23F

2012. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam, röhejes:D Vedd lazán, ne görcsölj ezen, had álmodozzanak, majd 40 évesen jó lesz nekik akármilyen csaj csak legyen:P
2012. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
kiszólt a lyuk a gödörből...
2012. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
nők is ugyanezt teszik a pasik felé + ők még meg is emelik egy jó vastag pénztárcával a tétet. Most akkor kvittek vagyunk??
2012. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért, mégis mi a fene indokolja, hogy ha én kövér és ronda vagyok, akkor a kövér és ronda nők jöjjenek be? Attól még ugyanúgy a szép fog tetszeni, csak legfeljebb nem kapja meg az ember. 40 éves koráig, amikor a nők biológiai órája ketyeg, te meg lehetsz kopasz is, alacsony is, kövér is, de ha el tudod tartani, és el akarod venni, jönnek mint a pinty
2012. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Beviz Elek ***** válasza:
Ez odaviszza műxik!
2012. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem így van. De azért a nők többet is adhatnának magukra. Nagyon megy a púderr, a műköröm, a parfüm, csak emeleltt szinte mindegyik büdös, koszos, igénytelen, ápolatlan.
2012. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!