Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mi az amit először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi az amit először megnéztek egy pasin? Mik azok a külső és belső tulajdonságok, amik bejönnek?

Figyelt kérdés
És vagány, a visszahúzódó vagy a középút jön be?17f
2012. ápr. 9. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
na mindjárt jönnek olyan listák,hogy elalszol mire végigfutod.
2012. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én először az arcát nézem, ha az tetszik, akkor az egész testalkatát, valamint ha van lehetőségem nyilvánvalóan a seggét.;$ Legyen figyelmes, de ne olyan, aki állandóan a nyakamon van és már levegőt sem lehet tőle venni.. Vagány legyen, viszont ez attól függ, h miben..:D:D

15/L

2012. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

először a cipőjét. :D aztán az arcát meg úgy az összképet.

és vagány is, meg középút is :D

2012. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy h mennyire vagány, csak annyira legyen tökös, h odajön és megszólít, ha akar vmit. (ez sajnos ma már szinte ritkaság) Am meg előbb az arcát, testfelépítését és néha még a cipőjét is. Ha van lehetőségem, figyelem a beszédét is, mert a "faluróljöttemcsaktájszólássalbeszélek" stílus engem taszít. (a cipő meg tényleg sokat elárulhat az ember személyiségéről)
2012. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
először haj,cipő. aztán hogy mégis hogy néz ki.. meg hogy milyen a stílusa. azért az is fontos hogy ha együtt vagyok vele tudjon megszólalni.
2012. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten!!!! eddig azt hittem, h a csajok csak a saját cipőjükkel foglalkoznak ennyit... :D


Holnap első dolgom lesz cipőboltba menni.

2012. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 MicreE ***** válasza:
:D:D:D az utolsó volt a legjobb :)
2012. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MicreE ***** válasza:

Nekem ilyenem van [link]


akkor én milyen vagyok?

2012. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
te..középút vagy:D barna hajjal, és kék szemmel, ugyan CSAK cipőről nem lehet megítélni drágaság.;)
2012. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MicreE ***** válasza:
Ez komoly? eltaláltad :DDDDDDD
2012. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!