Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyobb szégyen az, ha folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb szégyen az, ha folyamat elküldenek a lányok, vagy ha nem is próbálkozok?

Figyelt kérdés
Szoktam ismerkedni, randira hívni lányokat (legtöbbet buliban, könyvtárban stb). De kezdem szégyenként felfogni, hogy senki nem akar tőlem többet. Ti mit gondolok erről? melyik típuson szánakoztok inkább? 21/F
2012. máj. 4. 15:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azon, aki csak ül otthon a gép előtt, na neki soha nem lesz nője, míg aki próbálkozik annak legalább van esélye.
2012. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Le a kalappal a bátorságod előtt. Szerintem nem szégyen, ha elküldenek, gondolj arra, Te se mennél el minden lánnyal, aki odamegy hozzád. Nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb összejön. Hajrá.
2012. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

15:17


Te biztos a téma nagy szakértője vagy és az élettapasztalatodat osztod meg itt :D

2012. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

legyél büszke, te legalább megpróbáltad és nem csak ülsz a gép előtt és siratod magad.

nő létemre én is kezdeményezek néha. azt néha nem sikerül, de már több jó havert is szereztem így

2012. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát csak ha semmi eredménye nincs akkor nem igazán lehetek büszke :D
2012. máj. 11. 15:41
 6/24 anonim ***** válasza:

Hidd el én bármikor cserélnék veled!


Ezt nevezik csajozásnak! :) Nehogy azt hidd, hogy az abból áll, hogy mindenkit megdugsz, akit látsz. Akkor minden pasi több ezer nővel feküdt volna le. Bizonyos körökben a 10-15 is soknak számít.


Ehhez bizony rengeteget kell próbálkozni, de nincs is szebb dolog az életben, mint kimenni valahova és leszólítgatni a csajokat.


Én ajánlom neked, hogy nehogy megragadj egy párkapcsolatban, mert az a vég! Már 2 éve nem tudok belőle kimászni anyagi okok miatt főleg. Megcsalni meg nem akarom, plusz időm sincs már rá.


Élvezd ki! Ezek a legszebb problémák, amik lehetnek neked! Tudom, hogy nem így gondolod, de ha kicsit belejössz, majd meglátod.

2012. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
tök mindegy, ha próbálkozol előbb-utóbb szerzel puncit, ha viszont csak várod, akkor sosem
2012. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
utolsó: Az a baj, hogy nem igazán látom a fényt az alagút végén, és így azért nem annyira poén, hogy folyamat elküldenek.
2012. máj. 11. 16:47
 9/24 A kérdező kommentje:
utolsó előtti*
2012. máj. 11. 16:48
 10/24 anonim ***** válasza:

Akkor regisztrálj egy pua fórumra. Ott majd látod a fényt.


De egyébként ha túl vagy 4-500 leszólításon úgyis bele fogsz jönni. Jól fogod csinálni. Csak gyakorolni kell, ennyi.


Így is kemény vagy, hogy egyedül képes voltál rá.

2012. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!