Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ír nekem egy fiú a neten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ír nekem egy fiú a neten, hogy találkozni akar velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne vegyél levegőt nyolc percig.
2012. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 jin ***** válasza:
Attól függ,ha megbizol benne semmit,ha nem akkor szerezz kiséretet:D
2012. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szard le
2012. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ismered már személyesen is vagy igazából azt sem tudod, hogy kicsoda? Mert ez azért nem mindegy.
2012. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ismeritek egymást, akkor találkozz vele nyugodtan, ha meg nem akkor beszéljetek még többet neten stb.
2012. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát találkozz vele. de nem ismered, akkor még ne!
2012. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
találkozz vele
2012. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én néhány napig interneten (msn, skype, facebook) beszélgetnék vele hogy mit akar tőlem, stb.

Ha normális, tényleg ismerkedni akar mert érdeklem és kapcsolatot szeretne, akkor találkoznék vele. No persze az ország másik felébe nem utaznék bármilyen aranyos és helyes! Nincs értelme szerintem hogy egymásba szeretünk, aztán havonta 1-szer látjuk egymást, mert nem futja több buszjegyre ami egy vagyon.

2012. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok ismét.

Na meg persze attól függ hány éves vagy. Mert ha kiskorú, akkor ne talizgass idegenekkel.

2012. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bővebben ?

Ismerős ? idegen ? beszéltetek már ? megbízol benne ? hány éves vagy ? mit akar tőled a fiú ?

2012. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!