Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám rávenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni, hogy odajöjjön hozzám táncolni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit sokat látok bulikban, másik suliba jár de évfolyamtársam. Én általában a barátnőimmel vagyok. Azt hallottam róla, hogy elég félénk srác. Sokszor néz, és múltkor egy másik csajjal táncolt, és láttam hogy vagy fél percig rajtam tartotta a szemét, aztán elfordultam mert nem szeretem a nagyon hosszú szemkontaktust... 5 perc múlva a barátaival láttam már. Múlt héten direkt ott táncoltam a közelében. De nem történt semmi. Ma is lesz egy buli, és már láttam Facebookon, hogy ő is bejelölte, hogy megy.

Adnátok pár tanácsot, hátha ma összejön valami? :)))

17/L


2012. máj. 5. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Rázd neki a picsd
2012. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bulizni jár és más lányokkal táncol annyira félénk nem lehet. Kicsit nézegesd te is :D Hátha leesik neki mit szeretnél. Amúgy meg te is odamehetsz simán, majd ráfogod, hogy piáltál :P
2012. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én sose voltam olyan típus aki odamegy egy sráchoz... szerintem mindig a pasinak kell kezdeményeznie:S
2012. máj. 5. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor patt helyzet...
2012. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor besz*ptad szivi, hol a nagy egyenjogúságotok ilyenkor? Nem kezdeményezel hát szenvedj!
2012. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!