Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Túl szép lány vagyok"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Túl szép lány vagyok"? Lehetséges, hogy ezért nem közelednek felém a fiúk?

Figyelt kérdés
Mielőtt mindenki félreértené: nem, nem vagyok egyáltalán beképzelt és nem én tartom magam túl szépnek! Ezt pár barátnőm mondta legutóbb. Szerintük 16 éves létemre azért nem volt még barátom mert nem nagyon mernek közeledni felém a fiúk mert "külsőre nagyon jó vagyok" és félnek a visszautasítástól... 4-es tanuló vagyok, nem antiszoc szóval eljárok bulizni, vásárolni stb csak kevés a srác aki nekem tetszik mert elég válogatós vagyok. Szóval igazán nem értem eddig miért nem jártam még senkivel. Nagyon szeretnék már! L16.
2012. máj. 6. 17:33
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
71%
nem a baratnoid szivatnak,mert picit csunyacska vagy?mert amit te leirtal nagyon nem logikus :)
2012. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%

Ha van kedved ismerkedni, küldj egy levelet.

19F

2012. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes elmélet..Nem lehet, hogy a barátnőid ezzel vígasztalnak? Azt a választ várod, hogy a korodbeli fiúk félénkek? Szerintem ez hülyeség.

Képpel korrektebb választ tudnék adni, de egy szép mosolynak már elég kellene lennie, hogy felfigyeljenek rád :) illetve, én egy mosolynál már kapcsolok. 17f

2012. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

az h lehet? 16 éves vagy és 4.-es én is de elsős :§...

ám attól h még szép vagy nem hiszem ....

2012. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
basszus észrevettem volna ha irónikusan mondták volna :D:D 3-as: jó küldök egy képet:))
2012. máj. 6. 17:41
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
4-es tanuló, nem 4-es:D
2012. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
akarom mondani: nem 4.-es
2012. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Küldhetsz ide is képet.
2012. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk felfigyelnek a szép lányokra. Lehet hogy van aki azért nem közeledik mert úgy gondolja hogy túl szép, úgy gondolja hogy nála magasabb a mérce és kevésnek érzi magát.

Van akit viszont ez nem érdekel, neki csak a legjobb kell és csak a jó csajoknál próbálkozik.

Küldj képet magadról és megmondom hogy milyen a külsőd

2012. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Küldhetsz nekem is, szívesen véleményezek:)
2012. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!