Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a csúnya és kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a csúnya és kövér lányok szabadok? Egyszerűen nem igaz, hogy nincs sehol sem egy szabad, nem foglalt, értelmes, kedves, szép lány sem már!

Figyelt kérdés
Eddig akármelyik nekem tetsző lánynál próbálkoztam mind több éves párkapcsolatban volt már. Ennyire elkapkodják a normális és egyben vonzó lányokat vagy csak én nem nyitottam eleget és pechem volt?

2012. ápr. 19. 19:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Pont pech. Nagyon sok szabad és vonzó lány van. Viszont vannak köztük olyanok, akik nem is akarnak kapcsolatot, csak futó kalandokat.
2012. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Vagy csak azt mondják, hogy kapcsolatban vannak, mert nem jössz be nekik :)
2012. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Megint egy elkeseredett balfék
2012. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
94%
A szépség igen relatív fogalom. És így leszólni a szabad lányokat... Nem lehet, hogy csak a kifogás kellett nekik, hogy lerázzanak? Ha így állsz hozzá az életben is, nem csodálnám...
2012. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Én is mindig ilyeneket találok ki ha nem jön be egy fiú akinek tetszek.
2012. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
A normális lányokat mind elkapkodták már a jóképű srácok, kivéve azokat, akik a herceget várják fehér lovon.
2012. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Adtak elérhetőséget és láttam a sok képet a barátjaikkal, ennyire hülye én sem vagyok, hogy nézzek utána nem kamuztak-e. Tudom, hogy szokás náluk, ha telószámot adnak akkor is egyből megcsörgetem ott helyben őket, nehogy átvágjanak és kamuszámot adjanak meg.
2012. ápr. 19. 20:01
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Normális lány (de ez szubjektív) vagyok és nem kapkodtak el. Szóval peched volt idáig.
2012. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 lila nyuszi ***** válasza:
86%

Nem tartom magam csúnyának se kövérnek, szabad vagyok, de 90%, hogy messze élsz. :D


30/N

2012. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 lila nyuszi ***** válasza:
81%
Hopp... 20/N :D
2012. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!