Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kétszer randiztunk, de kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer randiztunk, de kiderült hogy van barátnője, írjak neki (többi lent)?

Figyelt kérdés

ez még 2 éve volt. randiztunk két alkalommal. az első nagyon jo volt, még ő mondta hogy maradjak meg minden. semmi nyomulás, sokat mesélt magárol, nagyon bejött külsőleg és belsőleg is. egyből másnap talizni akart, de nem jött össze, de utánna levő napon igen. megint minden szuper volt, legvégén már vártam is hogy talán megcsokolna, de nem tette. de ugyan ugy kedves volt, semmi gond nem volt. nem is szexéhes pasinak tünt, semmi célzás meg ilyesmi nem volt. mesélte hogy volt egy 3 éves kapcsolata is, azota nem igazán randizgatott.

most eltelt két év, nekem még mindig tetszik a srác, de azota egyszer beszéltünk csak, mert ő akkor nem hivott többett, mondván pénzügyi gondjai vannak, és nem akar engem is belekeverni (amiket mesélt randin el is tudtam képzelni).


most találtam csak meg barátnőjét facen, akinek a képeinél van roluk közös kép. a két 10 nappal később rakta fel, mint ahogy mi randiztunk. (pár nappal egyik nemzeti ünnep előtt volt, ezért is emlékszem a dátumra, mert terveztük hogy talizunk akkor is)

a képből adodik hogy már régebbi, nem hiszem hogy egy héttel előtte jöttek össze, mielőtt felrakta.


nekem még mindig tetszik a pasi, főleg hogy 2-3 hete összefutottam vele, bőr ő nem látott. és most ez igy szarul esik nagyon, és azért kiváncsi lennék hogy mit is akart tőlem.

szerintetek irjak neki, vagy hagyjam már a francba?


kort és nemet irjatok


21 éves voltam akkor (csakhogy ne tinidolognak tünjön)



2012. máj. 6. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd,lehet hogy akkoriban nem volt teljesen őszinte,és még amúgy is lehet hogy együtt van a csajjal.
2012. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
együtt van vele. amiket elmesélt teljesen hihető, és tényleg nem bulizos a srac, kedves, aranyos. ezért is fura. és most eléggé zavar hogy akkor mit is akart tőlem.
2012. máj. 6. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha vele van még,akkor ezt a témát ne bolygasd.Akkoriban lehet hogy jól esett volna egy kis szex neki,még ha nem is mondta,vagy tetszett neki a flörtölés,stb.Ha nagyon komoly dolgot akart volna,tett volna lépéseket.
2012. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd. Bizni ugysem tudnal a sracban. Az, hogy közte meg a baratnöje között mi van, az az ö dolguk. Ne akarj belefolyni, teljesen felesleges es lehet, a vegen meg rajtad csattan.


27

2012. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem érdemes foglalkozni vele.
2012. máj. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

semmit nem akar (már) tőled, azért koptatott le.


20L

2012. máj. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!