Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a suliból akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliból akibe szerelmes vagyok és meg akarom lepni egy szép szerelmes rajzzal, csak nem tudom mit rajzoljak neki adjatok tanácsot meg képet is mutathattok, ötleteket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Rajzzal??Uristen hányadikas vagy?

Talán 2.-as?

Inkább irj neki egy szép szerelmes szöveget.

Én nem örülnék egy rajznak!

14/L

2012. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dávidmester13 ***** válasza:
figyelj az ok hogy meg akarod hódítani de egy rajzzal ? nem valami nyerő ötlet hány éves vagy ? mert attól függ
2012. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy... Aranyos gesztus, de valószínű, hogy előnyösebb lenne egy vallomás.
2012. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rajzot biztos ne. amúgy tényleg hány éves vagy? mert kb. alsóban adogattunk egymásnak rajzokat.
2012. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
19 Macsó Srác :P
2012. máj. 7. 14:04
 6/10 anonim válasza:
Gondolom...de ha tényleg,akkor tudod mit? rajzolj neki!
2012. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem inkább írj neki egy verset! Vagy egyszerűbb ha veszel neki egy kis apróságot és egy kis cetlire ráírod, hogy mit érzel iránta!
2012. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12.02 hányadikos! cica...

amúgy tényleg egy vers vagy valami apróság jobb mint a rajz szerintem:/..

2012. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

csinálj egy rajzot és mellé egy verset intézd úgy mint ha ő látná meg és nem te akarnád neki megmutatni.


lehet egy egyszerű rajz, én egy koponyát rajzoltam egy kígyóval és mellé egy verset, próbáld meg

2012. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
rajzolj egy kicsi cicát ártatlan nagy szemekkel:)
2012. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!