Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek valami tanácsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek valami tanácsa?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel egy iskolába járok, de nem egy évfolyamon. Egyszer már üzentem neki, hogy szerelmes vagyok belé, és azt mondta, hogy biztos rendes vagyok meg minden, de van pasija, ezért nem szeretne megismerkedni velem. De szerintem lenne esélyem, de nem tudom, hogy mit lehetne tenni. Viszont ha valamit mondok neki, akkor azt biztosan megtudja majdnem az egész osztálya. Szóval nincs egyszerű dolgom.
2012. márc. 30. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
hagyd
2012. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Verd meg a pasiját..
2012. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"azt mondta, hogy biztos rendes vagyok meg minden, de van pasija" = nem érdekled.
2012. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Réti bubuzér ***** válasza:
Ahha. Szerelmes vagy belé... vagy csak eluralkodott rajtad az a romantikus érzés, hogy jól megkettyintenéd? Ne téveszd össze a kettőt ;)
2012. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van pasija és elutasított... Úgy mégis hogy dobta a gép, hogy van esélyed? :D
2012. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerelem -_- azért ilyennel dobálózni, úgy hogy nem is ismeritek egymást. Level genius....
2012. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1.biztos hogy szerelmes vagyok belé

2.miért ne lehetne esélyem nála?

amúgy valaki elmondaná hogy hogyan jöhetek rá ha esetleg mégis tetszem neki, csak nem meri elmondani?

2012. márc. 30. 15:59
 8/15 anonim ***** válasza:
ha van pasija akkor hogy lenne esélyed?
2012. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
aztán ki tudja hogy tényleg van-e neki
2012. márc. 30. 16:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

tényleg van pasija = nincs esély

nincs pasija, csak mondta, hátha úgy feladod = nincs esély

szóval?

2012. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!