Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik szórakozóhelyeken ismerkednek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolnék? :) Hogy szórakozóhelyen ismerkedik. Hol kellene ismerkednie? :)
2012. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 guido ***** válasza:

Én egy szórakozó helyen ismertem meg a barátnőmet és utána elhivtam randizni :D

Mellesleg ismerkedni és párt keresni nem ugyanaz Tündérmaci. Konkretizáld máskor a kérdést :D

2012. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog, az én szememben jobb a személyes ismerkedés, mint ha valaki neten keresgélne, arctalanul csorgatná a nyálát és közben félne a személyes kontaktustól, meg írogatna napi 20 lánynak, és már az első üzenetben szerelmet vallana. Mert a legtöbb fiú ma már csak így képes "ismerkedni", aztán csodálkoznak, ha ez nem jön be a nőknek.

A személyesen, szórakozóhelyen ismerkedő férfiak számomra sokkal jobban bejönnek. Merészek bátrak, férfiasak, nem nyuszik. Persze csak ha normális stílusban közelednek, nem részegen sablon szöveggel...


20/L

2012. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen hiányos a kérdés. Amúgy pár keresésre gondolok. Sokan leszólják azokat az embereket, akik ezt csinálják, ha esetleg nem jön össze a dolog.
2012. máj. 7. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha neten ismerkedik valaki, akkor is van kudarcélmény, csak akkor senki nem szólják meg érte, mert senki nem látja, így könnyebb túllépni a kudarcon.

De aki normálisan áll hozzá, azt nem érdekli, hogy egy lány elutasítja a szórakozóhelyen, nem vágja padlóra, mert igazi férfi, nem egy nethuszár, aki csak társkeresőn nyomul arctalanul a sok szerencsétlen között.


Egy férfi tudja kezelni az elutasítást, nem bunkózik miatta, de nem is sír, nem szeppen meg, tud kommunikálni. Ezekre szükség van a szórakozóhelyen, nyilvános helyen való ismerkedéshez. Egy perces beszélgetés és tánc többet elárul az emberről, mint egy hosszú üzenetváltás, amikor minden pasi csak vetít magáról a társkeresőkön.


Aki személyesen ismerkedik, az nálam nagyon nagy plusz pontot kap :)

2012. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mi van a lányokkal? :D
2012. máj. 7. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!