Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kínaiak hogyan ismerkednek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kínaiak hogyan ismerkednek? Mindegyik egyforma, hogy döntik el hogy külső alapján melyikük tetszik jobban a másiknak?

Figyelt kérdés

2012. jan. 8. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehet h náluk a belső is számít, nem úgy, mint a magyar lányoknál. Egyébként elég hihetetlennek hangzik, de ők meg minket látnak egyformának :)
2012. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekik mi tűnünk egyformának. Ha egy arcot nézel, az agyad az alapján jegyzi meg és kategorizálja, hogy mi a legjellegzetesebb tulajdonságai. Mivel egy ázsiai arcberendezése nagyban eltér egy európai emberétől, az agyad ezeket a nagy különbségeket érzékeli, az apró eltéréseket már nem. Ők meg ugyanígy vannak velünk.
2012. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A kínaiak valójában nem egyformák. Ez csak nekünk tűnik úgy, mert önkéntelenül csak a faji jellegeket figyeljük meg. Az az európai ember, aki hosszabb ideje köztük él, már jobban meg tudja őket különböztetni. Amúgy az ázsiaiaknak meg mi vagyunk egyformák, amíg szintén meg nem tanulják, hogy hogyan különböztessenek meg minket.
2012. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Tegnap metudtam az egyik kérdésnél h minden no és minden férfi ugyan olyan ízléssel rendelkezik, tehát mindenkinek ugyan az a szép. (persze est is egy pasi találta ki akinek esze semmi)

Szval ok még jól is jártak h egyformák

2012. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%

Én jót nevettem ezen a kérdésen, de teljesen igaz! :D Nekem van nem egy kínai ismerősöm, és ők azt mondják, hogy ők meg minket nnehezen különböztetnek meg minket!

Amúgy a kínai lányok közül is van feltűnően szép, én még férfiak közül nem láttam egyetsem, bár én fiú vagyok....

2012. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
88%
Nem kell ahhoz kínainak lenni, hogy meg tudd őket különböztetni. Én (munkámból adódóan) évek óta rengeteg kínaival találkozom. Eleinte nem nagyon láttam a különbséget, de most már ugyanúgy látom, mint a magyaroknál, egyátalán nem látom őket egyformának.
2012. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
39%
Szerintem bátran menj el szemészhez.
2012. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!