Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-15 fiuk, ti tudnatok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 fiuk, ti tudnatok csak ugy, neten megismerkedni egy lannyal? O. O. : )

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 06:31
 1/5 kolozs válasza:
már megtörtént. szerelmes is lettem már neten keresztül..nem kellemes egyébként..csak ha találkozásokkal fent lehet később tartani a kapcsolatot.
2012. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi már szexeltünk is neten keresztül.
2012. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia:D

Szia:)

gondoltam megismerkedhetnénk, ha benne vagy?!:))

aha persze! :D

szuper! mi újság?:)


...

2012. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen... csak nehéz tartani a kapcsolatot!
2012. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most ebben a pillanatban 2 olyan csajjal beszélek, akit neten ismertem meg. Este fellépek MSN-re meg Skype-ra, és ráírok valakire. Mindannyian unatkozunk, most mért ne. Elsö barátnöm így lett. Összehaverkodtam egy sráccal akit neten ismertem meg, egy játékban, többször is elmentem hozzájuk (buli, közös kockulás, stb..), egyszercsak hugával összejöttem xD De egyébként többel legalàbb egyszer személyesen is találkoztam (fiú-lány vegyesen, lányokkal nem randi céljából, de úgy is lehet ha a lány azt akarja :D)

Am meg szeretek neten ismerkedni. Ha neked is ez a célod, nyugodtan írj, válaszolok, akár lehetünk barátok is :D

2012. máj. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!