Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ennyire gyenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire gyenge érzelmileg és szánalmas? Miért nem tudok megváltozni?

Figyelt kérdés

Igazából már totál értem, hogy miért nem kellek egy lánynak sem, egyszerűen egy gyenge, érzelmes, kedves, minden konfliktust kerülő, szánalmas kis senki vagyok.


Próbáltam megváltozni, de úgy tűnik ha ideig-óráig sikerül is erősnek mutatnom magam mások előtt, otthon egyedül biztosan ismét elgyengülök és amikor rám jön a szeretethiány, a szerelem, egy lány, a lelkitárs iránti sóvárgó vágy ismét elkönnyezem, meghatódom és időnként sírok, mint egy szánalmas kisgyerek.


Szóval összességében az érzelmes énem miatt van minden bajom és, hogy a lányoknak sem kellek. Ez a legnagyobb gyengém és hátrányom, még az önbizalomhiánytól is nagyobb...


Szóval hogyan tovább? Vajon valaha így is fogok egy lánynak kelleni vagy örök magány a sorsom?


A minndennapi életben elég jól sikerül elrejteni az érzelmes énem egyébként, bár mindig ott van és gyötör (például, ha meglátok egy szerelmes párt), egy-két jóbarátom tud róla csak, a többség számára egy fapofa, visszahúzódó, gátlásos, kedves, mindenkinek segítőkész srác vagyok.



2012. máj. 9. 03:19
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
Hát öcsém... Sajnállak. Én is érzelmes vagyok, de ez már meredek. Ezen csak te változtathatsz.
2012. máj. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

de önkritika legalább van :)

Kezdj el boxolni járni...ott majd embert faragnak belőled. Vagy csak jól megvernek :)

2012. máj. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
És ez mind miért baj? Egy olyan országban ,ahol több mint 1 millió alkohlista van (ennek a 40%-a 18 éven aluli), ahol 25%-os a családon belüli erőszak (amiről tudnak, amiről nem, az nincs ebben a százalékban), ahol az emberek kevesebb mint 10%-nak lesz boldog az élete, ennyien találják meg és élik át az igaz szerelmet, a többség meg csak azt hiszi és meg is elégszik vele, mivel érzelemszegények.
2012. máj. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 20-on felül? Szerintem elkéne kezdened rendszeresen sportolni,hogy kicsit tudd magad kontrolállni és megerősödj kívül-belül...
2012. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 HalkHogen ***** válasza:

Ha lépsz valamit, akkor fogsz kelleni, ha nem, akkor egyedül maradsz.


Ha nem vagy bűn ronda, akkor szerintem majdnem fölösleges sportolnod, mert annyival nem fogsz jobban kinézni, hogy az önbizalmad az egekbe szökjön. Manapság divat, hogy egyből elküldenek sportolni, mintha csak az lehetne önbizalomhiányos, aki ronda, mint az éccaka.


Láttam én már olyan gyönyörű csajt zéró önbizalommal, hogy ihaj. Nem is egyet...

2012. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 HalkHogen ***** válasza:
Önbizalomhiányos fickónak szerintem hasonló csaj való. De sokszor még a jó csajok sem kezdeményeznek, az ilyenek meg képesek teljesen begubózni... Neked kell lépni, öregem!
2012. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ès ha érzelmes v akk mi van?!Nehogy màr azèrt mondj ellent a sajàt termèszetednek,mert azok a lànyok akikkel eddig találkoztál nem olyan típusra vágytak mint te!Még ha legalább vmi agresszív állat lennèl,de nem v az!!Èrzö,màr-màr müvészi èrzèkenysèggel megàldott fiù v.Ez nagyon ritka,ahelyett hogy olyann felszínes senkivè akarsz vàlni mint az emberek 70%a kb,inkáb becsüld meg,hogy ilyen lehetsz.Ne rejtsd el,jidd el ha felvàllalod ès a gùnyolòdòknak csak annyit mondassz:ès akk mi van? Hamarosan elfogadnak ès sztem van épp elèg làny aki ilyen fiùròl álmodozik egèsz èletèben ès mègsem talàlja meg.
2012. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ma már tényleg divat mindenkit sportolni küldeni, holott az emberek 90%-a semmit nem sportol (konditerem nem sport). Ennyit erről.
2012. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ne változz meg! Te ilyen érzelmes vagy és kész, és hidd el lányok között is vannak attól még, hogy te nem találkoztál ilyennel és ne aggódj lesz barátnőd. Megértem, hogy elgyengülsz ha szerelmes párokat látsz mivel te is vágysz arra, hogy szeressen valaki ez természetes. De ezek miatt te ne érezd magad rosszul, sőt inkább különlegesnek mert nem sok ilyen fiú van :) A lényeg, hogy mosolyogj sokat legyen jókedved, bátran ismerkedj, csak azokkal foglalkozz akik szeretnek velük érezd jól magad, és fogadd el magad olyannak amilyen vagy.

17/l

2012. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* mennyi idős vagy?:)
2012. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!