Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, a megtört fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a megtört fiúknak mennyire szoktatok esélyt adni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha velem próbálja orvosolni a lelki problémáit, akkor semennyire. Sajnálom őket, meg minden, de én életvidám ember vagyok, és borzalmasan érzem magam az ilyen energiavámpír emberek társaságában.
2012. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mitől van megtörve. Egyébként, ha úgy érzi, készen áll egy kapcsolatra, és szimpatikus nekem, akkor adok neki esélyt. Megértő vagyok ezen a téren.
2012. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha folyton csak siránkozik és nem akar/tud kilépni a saját gödréből, akkor semennyit.
2012. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer adtam, annyira, hogy hozzámentem feleségül, de nagyon megbántam!!!!

Aki csak siránkozni tud, és nem hajlandó változtatni az életén, a hozzáállásán, az olyan is marad! A férjem ahelyett, hogy tanult volna az előző kapcsolatában elkövetett hibákból, csak siránkozni tudott, és a mi kapcsolatunkban is elkövette ugyanazokat a hibákat. Akkor sajnáltam, most már nem tudom sajnálni, mert azt látom, hogy imádja sajnáltatni magát, de tenni azért, hogy bármi jobb legyen az életében, nem képes.

2012. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Még beszélgetni se jó olyannal, aki csak sajnáltatja magát, nem hogy kapcsolatot kezdeni.
2012. máj. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
na ja.
2012. máj. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, mert am nem én vagyok ilyen, hanem egyik haverom :-)
2012. máj. 16. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló egy elkényzeztetett kis pi.c.s.a, aki mindent megkapott a szüleitől, pasijától, csak copnia kellett érte :)


De várjál, majd kapsz a pofádba az élettől:)

2012. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nekem nem tűnik annak :O

ennyiből sztem nem lehet ilyet kijelenteni, úgyh szégyelld el magad :P

2012. máj. 20. 00:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg nem, de a válaszoló gyanúsan olyan, mint a kérdésben leírt egyedek :DD
2012. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!