Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barney stinson csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barney stinson csajozási módszere mennyire jönne be a való életben? :D

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Tisztában vagy vele, hogy Barney Stinson csak egy fikcionális karakter, akit egy meleg színész játszik?
2012. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én és egy barátom az "Ismered Tedet"-módszerrel kb 15 csajt szedtünk fel egymásnak.
2012. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi ez a hülye duma? Hogy lenne már meleg?
2012. máj. 10. 18:13
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
mindig öltönyben és annyi pénzzel minden módszer működik... sajnos ilyenek a csajok
2012. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lorenzo von Matternhorn XD

Nálam egy sem. Amúgy ez az élet fintora, hogy egy olyan jó pasi, mint Neil Patrick Harris meleg :(

2012. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A How I Met Your Mother attól annyira király, hogy a benne szereplő hülyeségek baromi eltúlzottak ugyan, de valósak (pl a paraszemű csajról szóló rész abszolút igaz). Barney Stinnson karaktere sem légből kapott ökörség, csak ki van facsarva rendesen, mert ez azért mégsem a Szomszédok :D.
2012. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy HIMYM rajongó vagyok. Elmondom, hogy nagyon sokszor lepattintják amúgy. Többször, mint ahányszor bejön neki egy ilyen.


Sőt volt egy rész, amiben Marshall mindenről diagramokat készített. Kiszámolta, hogy Barney sikerességi rátája kicsivel több, mint 1%.


Szerintem ennél még a valóságban is sikeresebb lehetsz ugyanazokkal a szövegekkel.

2012. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer beszédbe elegyedtem egy lánnyal, akinél bevetettem az "úgysem jön el"-t. Mondjuk ő is nagy HIMYM fan volt, így már rögtön nevettünk egyet.
2012. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg meleg a színész aki játssza. :) De ez nem jelent semmit kiválóan alakít. Hát nem tudom, szerintem inkább poénosak a módszerei. Egyéjszakásra nem tudna elcsábítani. Mondjuk arra senki. De szívesen megismerném az biztos.
2012. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal ocsmányabbak és trógerebbek a módszereim és mégis mindig sikerül felszedni a nőket. Az a titka, hogy egy bizonyos mennyiség után annyira magabiztossá válsz, hogy rutinfeladat lesz felszedni akárkit.
2012. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!