Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hova menjünk? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hova menjünk? Ő fizet vagy én vagy hogy kérdezzek erre rá? Első ilyen találkozásnál hova menjünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel most kezdtünk el beszélgetni facebookon és kedvelem ,de nagy nőcsábász hírében van szóval félek..Jövőhéten találkozni akar velem,de én még soha nem voltam randin .. és nem tudom hogy mit kell csinálni..

15L


2012. máj. 10. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Első talinál ha komolyan gondolja a sráca, akkor ő fizet! Ő találja ki hova menjetek... (ha nagyon fatökű akkor dobd be neki a mozi témát)


amúgy meg csak légy természetes :) Nem kell ráparázni

2012. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont a mozi az, ami nem való első randira, de jó, hogy képben vagy.
2012. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
így még ez először szerintem csak ilyen tali lenne,szóval nem lenne jó ha a parkba sétálgatnánk meg ilyenek? és barátnőm jöhet velem? vagy ne?
2012. máj. 10. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A randi szervezési részét szerintem nyugodtan rábízhatod a fiúra. Ha - mint mondtad - nagy nőcsábász, akkor ez neki menni fog, meg amúgy is az ő dolga. A te dolgod csak annyi, hogy megjelenj, és jól érezd magad.


Ha normális, ő fizet mindent, ha kevésbé, akkor feleztek (de ez szerintem az első randik esetében gáz...), szóval vigyél magaddal költőpénzt.


Még valami: ne feküdj le vele azonnal, hacsak nem akarsz a könnyen szerzett trófeái közé bekerülni. Légy aranyos, nőies, egy kicsit elérhetetlen, hogy tepernie kelljen érted. Ennyi.

2012. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen,áá,lefekvés szóba sincs. csak attól félek,hogy ahhoz képest,hogy még alig ismer már olyanokat ír.,hogy szeret meg ilyenek.. ez szerintem csak a beetetés..és mivan ha közbe más csajoknak is írogat,ugyanezeket?
2012. máj. 14. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fiúk, akik sok mindent mondanak, sok mindenkinek. De hogy mikor gondolják ezt valóban komolyan, azt az idő dönti el. Szóval te ne siess, és még kevésbé izgulj, csak élvezd ki a randi minden percét!
2012. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki ismeretség nélkül azt írja, hogy szeret, arra kár időt fecsérelni. Lúzer vagy szélhámos.
2012. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!