Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményed az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az online társkeresőkről?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív véleményeket várok

2012. máj. 11. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Volt már pozitív és negatív élményem is, azért személyesen sokkal jobb.
2012. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A jó és a rosz is az,hogy gyorsan megtudhatsz sokmindent a másikról,ami aztán vagy igaz,vagy nem.Ilyen oldalakon általában bátortalan emberek vannak.Lehet hogy előre megtervezett szöveget ad le,le írja,hogy szerinte mi jellemző rá.
2012. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Negatív az, hogy a sok hülyéből (elnézést) nehéz megkeresni azt a párat, akik értelmesek. Plusz még sokszor át is vágnak, előfordul, hogy egyszer csak nem írnak vissza, mert mondjuk találnak egy jobbat...

Pozitív? Hát, akinek baromi nagy szerencséje van, az találhat ott valakit...

2012. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér!
2012. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Diavolino44 ***** válasza:

A netes tarskereso parti vagyok! De csak 1-2 level valtasig s utan szemlyes talakozas. Szerintem ez nagyon megkonnyiti a tarskerest. most osszinten hol lehet ismerkedni ha tartos kapcsolatot szeretnek Ferfi letemre?

Bulliban 5 perc alatt talalok csajt magamnak de abba meg tudok majd bizni? Hat nem!

Csajozzak konyvtarba templomba? Mar nem jarok suliba, munkahelyemen levo nok meg nem tetszenek...

De ha van ertelmesebb otlet szivesen varom.

27F

2012. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
25 éves férfi vagyok,3 éve kisebb nagyobb kihagyásokkal kipróbáltam már mindenfajta internetes kapcsolatfelvevős cuccot és nekem nagyon negatív a véleményem,elpazaroltam jó adagot az életemből ilyen semmikre.De mostanában már nem keresek senkit interneten,és részben e tapasztalat miatt élőben sem,félelmetes milyen emberek vannak,nem éri meg számomra az emberekre ráfordított energia és idő.
2012. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy jó ötlet amit a barom felhasználók tönkretesznek.
2012. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok, és én is próbáltam, főleg negatív tapasztalattal. Én azt tapasztalom, hogy nem lenne baj, ha egyesek nem sablon levelet küldenének 8000 csajnak. A "hátha" bekapja a csalit valamelyik elvet futtatva.


Másik nem tetsző dolog számomra, hogy mondjuk korombeli lányokra (21 év körüliek +- x év) ilyen 50+ os emberek írnak rá ismerkedés céljából. Ez azért kicsit morbid, és visszataszító a számomra... főleg úgy hogyha a lány megad egy kor -ig et életkorra vonatkozóan.


Igazából ezt a levélsablon sereget nem lehet átütni, főleg annál a lánynál aki napi 200++ ilyen sablont kap. Neki lehet bármit írni, úgyis csak azt fogja látni hogy sablon, sablon, sablon.


Én terveztem hogy társkereső oldalt csinálok, de igazából ez(ek) miatt nem csináltam, nem akartam egy újabb klónat ahol szét lehet spammelni bárkit, meg x ezres ajánlatokat kínálni neki egy éjszakáért.


Igazából engem az érdekelne hogy min kellene változtatni, hogy visszatérjen az a régi társkeresős feelingje.


Szerintetek?

2012. máj. 11. 21:58
 9/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%

De ezzel hol a baj?

-Ha 50 fölöttiek irtogatnak a fiatal lányoknak akkor valószínűleg a te levelednek jobban fog örülni, h végre valaki aki a saját korosztályából. figyu ha ezzel nem kalkulálnának a lányok akkor nem lennének fent az oldalon!

-sablon levekről is ez a véleményem, ha téged valóban érdekel a lány akkor nem fogsz sablon levéllel nyitni, az egy parasztság. Miért kell 100 lánynak írni egyből???

- Végezetül, a képek alapján, meg a likeok, ajándékok alapján teljesen jól lekövethető kinek szabad írni kinek nem, ha egy lány túl népszerű akkor nem is írnék rá felesleges.

Mondjuk én elve nem írok a plázacica lányoknak az gyönyörködjön saját magában oda nem kellek még énis. Kevés szép s nem beképzelt lány van fent ez tény, de miért ne lehetnél pont te a befutó!?

2012. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jó persze rá lehet jönni hogy kinek egóépítés a regisztráció, elég csak megnézni a bugyiban pózolós képeit...


De a sok sablon levélnek az a baja, hogy egy idő után ráun, mert 50ből 45 sablon, és akkor már azt a 5öt is annak fogja venni, vagy ha nem is veszi annak unalomból nem fogja elolvasni. Vagy éppen kijelöli mindet, és törli, mert a 60ból 55 sablon volt akkor az a maradék 5 miért lenne különb...

2012. máj. 12. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!