Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék szeretni, csókolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szeretni, csókolni, ölelni egy aranyos, kedves lányt, de mindig foglalt lányokkal hoz össze az élet. Hol lehetnek a szingli szeretnivaló lányok, akik igazán megérdemlik a szeretetem?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Internetes társkeresőt próbáltad?

Nekem bevált, már 6 éve van onnan egy kapcsolatom.

2012. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Gondolom nem csak sexre gondolsz(már ez a kérdésből is kitűnik).Ezeke a társkereső oldalak veszélyesek lehetnek.De lehet hogy vannak biztonságosak is.Ennek utánna kell nézni.
2012. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. :D
2012. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Csabeszmester ***** válasza:
Nos ha sikerül érdemi választ kapnod erre a kérdésre kedves kérdező akkor feltétlen oszd meg velem!! :)) De a társkereső oldalakat felejtsd el!!!!! Rengeteg felesleges időt pazaroltam el ott. 3 variációval találkozhatsz ezeken az oldalakon: 1. bejöttök egymásnak de 100-300km van köztetek. 2. Széplányok,akik pusztán az egojukat akarják fényeztetni a sok kiéhezett pasi által. 3.variáció: Ez a kedvencem!!! :P Rusnya,bunkó,nagyképű nőnek/lánynak egyáltalán nem nevezhető élőlények akiket meg is értek hogy miért vannak évek óta egyedül hahahaha...hisz szerintem te sem arra vágysz hogy egy depis,beképzelt,rusnya "lány" elhordjon téged mindenféle vacak embernek,magas igényeket támasztva a leendő "párjával" kapcsolatba (anyagiak,kinézet,karrier) :))
2012. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hellósziaa.:DD hány éves vagy?:DD
2012. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
bár félek h én is a :"Rusnya,bunkó,nagyképű nőnek/lánynak egyáltalán nem nevezhető élőlények akiket meg is értek hogy miért vannak évek óta egyedül hahahaha...hisz szerintem te sem arra vágysz hogy egy depis,beképzelt,rusnya "lány" elhordjon téged mindenféle vacak embernek,magas igényeket támasztva a leendő "párjával" kapcsolatba (anyagiak,kinézet,karrier) :))" közé tartozom, azért egy próbát hátha megér:P xD
2012. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező,ezzel a nyálas dumával sose lesz csajod.
2012. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légy már egy kissé alfahím ne nyálcsiga
2012. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csabeszmesternek igaza van.Társkereső alanyokat kb igy irnám le én is.Meg gondolom fiúban is kb ezek a variációk.


Egyszerű normális lányokat nehéz találni.Legalábbis elvárják hogy sültgalambot a szájukba tegyük anélkül hogy számba vennének az elején.Már rég nincs olyan, hogy fiú bámul lányt, lány bámul fiút esetleg még kacsingat a fiú mosolyog és a csaj reagál.Legalábbis én már ilyet évek óta nem láttam.Most már csak azt látom mindenhol, hogy csajok elmennek bulizni és partyznak 1000el de sunyiban várják az udvarlókat anélkül hogy néznének körül.Egy idő után meg látod a tökösebbeket hogy mennek önbizalomteli laza stilusban és már dumálják be magukat a csajoknál egyenként.Nálam nagyjából 3 csoportba oszlanak a csajok:


- a büszkék akik elvárják hogy a pasi legyen belevaló dumagép alfahim bla bla, tökös jófellépésü rámenős

- az önbizalomhiányos csajok, akiknek lehet jó lenne egy egyszerübb srác is, de viszont a srácnak kell tökösnek lenni megint hiszen a csajnak annyira alacsony az önbizalma, hogy még az emberre se néz

- a normális csajok akik azt mondják ha a srác nem jön ide hozzám, odamegyek én vagy mosolygok én neki kelltsem fel a figyelmét


A 3ikból nagyon kevés létezik vagy foglaltak már.

2012. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!