Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan lányt, aki aranyos, kedves, nem foglalt, teccem neki, és képes szeretni is?

Figyelt kérdés

Na jó, a kérdés kiírásával picit füllentettem is, mert volt már lány szerelmes belém. De az eddigi kapcsolataimnak csak kb 25%-ában, és ez elég gyászos rám nézve :(


Most sincs senkim, de nemrég volt, és állítólag szeretett. Viszont még találkozni sem nagyon akart, mert tanulnia kell, stb stb. A vicc, hogy kb 10 percre lakott tőlem.

Utolsó napon egy vörös rózsával akartam meglepni, megvártam a buszmegállóban a buszát, amivel hazajött.

De arra csak azt mondta, hogy: "Miért vagy itt?" és hogy "Nem fogadhatja el a virágot". Hát igazán szívbemarkoló érzés volt, hogy otthagyott engem hervadni a virággal. (mert én éppen akkor mentem el egy köv. busszal)


Tehát miért lehet az, hogy nincs szerencsém? Miért csak játszanak velem? Miért nem értékelik az őszinte érzelmeket, és a gyengéd közeledést?


Nem tartom magam csúnyának, sőt állítólag jól nézek ki, de még is úgy gondolom -21 évesen-, hogy agglegény maradok, és nem fogok kelleni senkinek :(


Jól esne, ha valakivel legalább beszélgethetnék úgy őszintén, és ha valaki emberszámba venne.


2010. szept. 16. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt 15 percre lakott a lány és alig találkoztunk pedig neki mozdulnia se kellett volna ha mondja azonnal pattanok át hozzá és végül ő szakított hogy a távolság..
2010. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sokkal okosabb vagy tapasztaltabb nálad, meg fiúként nem is én vagyok a leghitelesebb forrás, de szerintem azért, mert a gyengéd közeledés mellett férfias határozottság is kell. Valaki egyszer kiírta ebbe a fórumba, hogy a nők nem a koldust szeretik, hanem a rablót. (Más kérdés, hogy egy rabló határozott-e...)
2010. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem nézte ki belőlem először a lány, de határozott vagyok, és ezt még külön meg is jegyezte.

Nem vagyok tutyi-mutyi, határozott fellépésem van. Csak az arcom olyan "szolid", de az is csak akkor, ha nem borotválkozom.


Mellesleg a lánnyal én szakítottam, mert úgy éreztem, hogy csak kínlódom


F21

2010. szept. 16. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt kérdezem, mint Te, csak a lány helyett fiú-t írnék. :))
2010. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert tudni kell várni.
2010. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nem csak te vagy így ezzel, nem csak te érzed magad "szerencsétlennek", sokan vannak hasonló problémával és sajnos ezt nem lehet megmagyarázni...Nem hiszem hogy kifejezetten veled lenne a gond, egyszerűen ilyen világban élünk ahol inkább a menőbbeket keresik az emberek, aki a környezetükben a legjobban néz ki..stb. Ne add fel találni fogsz valakit aki szeretni fog és akit te szerethetsz, de sajnos mindenhez idő kell. Én is így vagyok vele pl. Egyszer eljön akinek el kell... =)
2010. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De hogy a kérdésre is válaszoljak! :))

Ugyanebben a szituban érzem magam, mint Te, de teljesen!

Nem tartom magam egy bányarémnek(jó, szépségkirálynőnek sem), viszont én sem találom azt a valakit, akire szükségem lenne! :( :/ :S

Megismerkedtem nem olyan rég egy sráccal, úgy éreztem/láttam, hogy érdeklem, sokat keresett/keres is, viszont találkozás sehol sincs.:S

Én sem értem ezt a helyzetet!:(

De egyszer csak megtaláljuk mi is az igazit, fel a fejjel!:))

2010. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20:29-es voltam:))
2010. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonlo az én szitum is, csak lány vagyok. Nem mondhatom magam csunyának, sok fiu járna velem. Csakhogy utálom a bunko, nagy menö mai fiukat. Keresek egy gyengéd, érzelmeket értékelö, de határozott fiut. Ha akarsz, irj privit.! Ha engem várnák vörös rozsával, biztos nem küldenélek el, minimum a nyakadba ugranék
2012. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Találni fogsz ne aggódj...mi(lányok) is sokan járunk ilyen cipőben :/ ne add fel a reményt...;) remélem mindketten megtaláljuk az igazit :)

22/L

2013. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!