Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hol találhatnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol találhatnék olyan lányt, aki nem csak külsőre vonzó, hane a jellemébe is igazán bele lehetne szeretni?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon sok lány tetszett, de szomorúan tapasztalom, hogy a többség beképzelt, hisztis, undok és felszínes.

Ha van szép és egyben jellemre is szerethető lány azok meg foglaltak mind. Egyáltalán vannak még szabad lányok, akik kedvesek, megértőek, értelmesek, van humorérzékük és komoly kapcsolatra alkalmasak, hűséges típusok?



2012. máj. 12. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért? Jellemedben te is vonzó lennél? Nem hiszem.

Amúgy meg a tündérmesékben. A való élet szívás. Bocs.

2012. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen szabad lányok, sajnálom. Egyedül halsz meg.
2012. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen lánynak tartom magam, mondjuk a homorérzékemet nem tudom megítélni, kicsit bolondos tudok néha lenni. Foglalt sem vagyok és nem vagyok a szupermodell, ezt tudom, de csúnya sem, inkább olyan átlagos. Ezzel csak az a baj, hogy ha valakinek nincsenek 90C-s mellei, szőke haja, szolibarna bőre és még sorolhatnám, akkor a pasik ezt észre sem veszik.

Mondjuk én azon is elgondolkoznék, hogy te milyen vagy. Lehet, hogy tévedek, de aki így keres párt, általában valami nem okés.

2012. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
neked pszichológus kell, nem barátnő.
2012. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12:37, ezeket honnan szeded? ezt a 90c-t? te vagy tényleg ronda vagy, vagy csalódott.
2012. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 15:34


Miért kéne pszichológus? Nem értelek, igaz szerelemre vágyom, ez bűn?

2012. máj. 12. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra vágysz hogy valaki ápolja a lelkedet, azért.
2012. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!