Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék egy normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy normális, nem foglalt lányt?

Figyelt kérdés

Aki hűséges, kedves, megértő, humorérzékkel megáldott, jó beszélgetőpartner, értelmes, alacsony, vékony és arcra is bájos.


Ezek olyan nagy igények?



2012. ápr. 22. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az oviban :)
2012. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
igen ezek nagy igények amennyiben ezek vagy ezeknek a férfi megfelelője nem igaz rád
2012. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagyok alacsony és nem tudom, hogy mit takar a bájos szó arcra.
2012. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem Rákosrettentő külsőn a Kossuth Lajos utca 48/d-ben. Most ha valaki ír ide válaszként egy helyet, akkor elmész oda? Vagy ez is a szokásos önsajnáltatós szenvedős kérdés?
2012. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hoppá, kiestem, nem vagyok alacsony, akkor hát a normális topicból is kiestem? :P
2012. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyet szeretnék, csak olyan ~170 cm körül, és nem baj, ha nem kifejezetten vékony.


Nem nagy igények, csak nyitott szemmel kell járni. :)

2012. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az igények milyenségét az általad kínált "minőség" határozza meg, tehát ha jól nézel ki, okos vagy, van önbizalmad, nem vagy szegény, akkor ezek viszonylag kis igények... Érted.
2012. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Minden normális lánynak van egy jóképű pasija, kivéve ha nagyon válogatós. Viszont ennek ellenére lehet esélyed, ha még jobban nézel ki a pasijánál.
2012. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tudod az a baj, hogy elég szilárd kikötéseid vannak mind külső, mind belső terén. Van úgy, hogy a lány tök aranyos, de pl van rajta néhány plus kiló. Vagy Alakja egy modellé, de esze az semmi. Amúgy nem ritkák a szép + értelmes kombináció lányok sem, csak ha ilyen határozott kikötéseid vannak, akkor számolj azzal is, hogy az ilyen lányoknak is hasonlóak vannak. Szóval. Ez férfira átfordítva:

Ha hűséges, kedves, megértő, humorérzékkel megáldott, jó beszélgetőpartner, értelmes, magas, sportos és helyes vagy, akkor könnyen találsz ilyen barátnőt.

2012. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyok az igényeid,ha hasonló jókkal kecsegteted te is a másikat.Klassz amiket leírtál.Szerintem sok ilyen van.

26n

2012. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!