Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek úgy, hogy ne váljak nevetségessé?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, még általánosban volt évfolyamtársam, és tényleg csak köszönőviszonyban vagyunk, sose beszéltünk és nem is futunk össze gyakran. Múltkor a buszon ahogy köszönt kedvesen rámmosolygott, és akkor jöttem rá, hogy elég helyes és szívesen megismerném jobban. (eddig kapcsolatban voltam, azért nem tűnt fel) Azóta egy bulin is találkoztunk, de ott se beszélgettünk, csak a helyes mosoly, köszönés... valahogy gáznak éreztem volna, ha csak úgy odamegyek hozzá, így, hogy még tényleg nem beszélgettünk eddig...

20/L



2012. máj. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Előszöris teljesen megértelek. Ha úgy nem megy, hogy csak odamenj hozzá, akkor keresd meg valamelyik közösségi portálon. Tapasztalatból mondom, hogy úgy egy kicsit könnyebb. Ha már beszéltetek néhányszor, akkor azzal sem lesz baj, hogy személyesen is beszéljetek amikor összefuttok.

Amennyiben nem kedveled az ilyesfajta ismerkedést, akkor próbálj meg közös ismerősöket találni. Ha ismersz valakit a baráti köréből, akkor az egy jó indok lehet, hogy odamenj köszönni neki, és kicsit ''ottragadj''.

Ha egyik sem megy, akkor találj ki valami indokot (mondjuk: 'szia, nem tudom, hogy emlékszele, de együtt jártunk általánosban, és van xy akiről nem-e tud valamit', vagy bármi ami eszedbe jut, a lényeg, hogy ne egyszavas legyen rá a válasz), szedd össze minden bátorságodat, és menj oda hozzá amikor alkalom adódik rá.

2012. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha esetleg facebook-on írok neki, (amire nem lennék büszke, de ki tudja mikor futunk össze újra élőben) akkor mit írhatnék? (addig megvan, hogy Szia!)
2012. máj. 14. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szia!


Mi újság van, hogy vagy? Ezer éve nem hallottam felőled. Mostanában gyakran találkoztunk, de nem volt idő cseverészni, gondoltam megkérdezem mi újság feléd?

A többiekről mit tudsz, ki merre van, nem találkoztam azóta senkivel közülök"


Szerintem ez kellően laza és jó indításnak.

2012. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(kkk) folytatás: hogy vagy, mit csinálsz (mostanában), múltkor láttalak és azon gondolkodtam,hogy mi történhetett veled azóta... és más hasonló sablonos kérdés a lényeg, hogy el kell érni nála, hogy vissza kérdezzen. De ha megkérdezi, hogy veled mi a helyzet NEHOGY AZT VÁLASZOLD, HOGY SEMMI mert akkor kezdheted elölről :P MINDIG LEHET VALAMIT VÁLASZOLNI --> hát ... belekezdtél egy új könyvbe (kérdezd tőle, hogy szeret e olvasni, mit olvasott, mit szeret jobban,...), az osztálytársad/munkatársad ... hülyéskedik, ... hülye helyzetbe keveredtél, tesódat X képen szopatod vagy X képen csinált hülyeséget, ezt meg ezt hallottad a tvben (--> te is hallottad-e és mit szólsz hozzá), most láttad a ... filmet/sorozatot/előadást (-->érdekel-e ez a műfaj/téma...) vagy ha végkép besülsz akkor kezdj el zenéről vagy youtube videókat kérdezni vagy mutogatni. esetleg régi közös ismerősök felől kérdezősködni (ha van részben közös múlt akkor érdemes arra támaszkodni --> emlékszel e még arra a ...)

Jó próbálkozást és sok sikert! :)

2012. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!