Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi, be vagyok szarva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, be vagyok szarva rendesen. Mit tegyek? Nem tudok nem ráparázni.

Figyelt kérdés

Volt egy 4 éves kapcsolatom, 2 hónapja lett vége, előtte nem nagyon randiztam, 2 volt max. A 2 hónapban már taltam 3 sráccal, egyik se fogott meg különösebben, de ő teljesen más .. Valami hihetetlen, mennyire félek :DDDDDDDDDDD

19L


2012. máj. 13. 02:52
 1/7 anonim ***** válasza:

üljetek be valahová inni egyet.

leversz egy-két felest és megnyugszol:).

2 hónap alatt túl vagy az előzőn amúgy?

csajok

2012. máj. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Házibuliba megyünk, szóval a piával nem lesz gond. Csak addig kapok agyfaszt.

Távkapcs volt, undorítóan bánt/elbánt velem, ő rakott ki azért a csajért, aki miatt már másfél éve megy a vita, szóval úgy érzem JOGOM VAN túllenni rajta :D

2012. máj. 13. 03:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok sikert!


Ha nem tudsz nem parázni, akkor parázz nyugodtan Majd elmúlik :)

2012. máj. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, megy ez mint a karikacsapás :)
2012. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hűűű:S én is voltam már nagyon hasonló szituban. hosszú kapcs- vége- randik- aztán jön vki, aki úgy vonzz... :$ Sztem attól is függ, h mióta/mennyire ismered, tudod-e, h ő hogy érez irántad... mert, ha szeret/tetszel neki. Nincs okod félni :) Légy önmagad! ;)
2012. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Varga Esztíí válasza:
Szia !!! Ez van velem is..Nekem szerdán lesz a találkozásom a fiúval és annyira de annyira parázok..:D
2012. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Felesleges!! :DD Ha már beszéltek, meg találkozni akar, lehetetlen, hogy ne akarjon semmit, onnantól rajtad múlik :)

Azért szorítok :D

2012. máj. 15. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!